Kompletując wyprawkę nie zapomnijcie o wygodnym miejscu dla maluszka. Miejscu gdzie będzie mógł być odłożony w trakcie innych czynności mamy. Pomyślcie o leżaczku, nosidełku i innych akcesoriach, które wpłyną na poprawę jakości czasu spędzanego z maluszkiem.

LEŻACZKI  zadbają o jakże delikatny kręgosłup noworodka, sprawią, że będziecie z nim naprawdę blisko…a w momentach kiedy mama będzie musiała przygotować sobie posiłek, skorzystać z łazienki maluszek będzie w bezpiecznym miejscu – o czym mowa – o absolutnym hicie – leżaczkach Babybjorn

Zachwycające prostotą, nowoczesnym designem, wieloletnią funkcjonalnością leżaczki Babybjorn to sztandarowy produkt szwedzkiej firmy, która od wielu lat wspiera mamy na całym świecie!

Leżaczek dla dziecka, szwedzkiej firmy BabyBjorn, to świetne rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców i ich maleństw. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału na metalowym stelażu.

Kołysząc się w leżaczku, maluszek w naturalny sposób stymuluje swój rozwój motoryczny oraz rozwija zmysł równowagi. Rytmiczne i ciche kołysanie uspokaja i relaksuje dziecko. Miękka tkanina, z której wykonane jest siedzisko leżaczka opatula ciało dziecka zapewniając mu prawidłowe podparcie.

Ergonomiczny kształt  został zaprojektowany wspólnie z pediatrami
Wiek: od 0 do 24 miesięcy i wadze od 3,5 kg do 13 kg

Leżaczki posłużą Wam do 2 roku życia. Są doskonale regulowane – możecie do niego włożyć już kilkudniowego noworodka. W kolejnych miesiącach gdy Was dzieciaczek stanie się ciekawski i będzie wolał obserwować świat na pół siedząco i siedząco możecie pionizować maluszka. Regulacja jest dziecinnie prosta co pozwoli każdemu ( mamie, tacie, dziadkowie, cioci ustawiać leżaczek) dostosować wysokość do wymagań malucha!

Do wyboru macie wiele możliwości jeśli chodzi o kolory samych leżaczków i tkaniny ( grubsze na zimę, z siateczki na cieplejsze dni ), co ważne proste do zdjęcia i wyprania w przypadku takiej konieczności.

Leżaczki te są bardzo wygodne do złożenia przez co idealnie nadają się do wzięcia w podróż – po złożeniu nie zajmą dużo miejsca w bagażniku. Maluszki mogą w nich odpoczywać, drzemać, bawić się, jeść. Z pewnością przydadzą się Wam na urlopie ( czyż to nie cudowne mieć prywatny leżaczek na plaży dla bobasa) w podróży ( obiad z maluszkiem w restauracji – Babybjorn zda ten egzamin na 5 – tkę. Z nim rodzice spokojnie pożywią się i nakarmią malucha 🙂

Jest to niewątpliwie jeden z bardziej przydatnych akcesoriów dla maluszka! – Będziecie prze szczęśliwi widząc uśmiechniętą buzię Waszego malucha, który sam może wprawiać z kołysanie leżaczek swoimi ruchami.

Babybjorn oprócz leżaczków ma swojej ofercie nosidełka, krzesełka do jedzenia, kołyski oraz łóżeczka turystyczne. Wszystkie te rzeczy łączy prostota, która jest niezwykle ważna w pierwszych dniach z maluszkiem. Mama próbuje oswoić się z nową sytuacją, poznać nowo narodzone dziecko i Babybjorn nie komplikuje jej dodatkowo życia 🙂 Wspiera i daje absolutnie najwyższej jakości produkty ułatwiające codzienne obowiązki rodziców.

Babybjorn – leżaczki napędzane radością dzieciaczków