Uwielbiamy obserwować @Jeanetelife i jej chwile pełne powiewu ze świata glamour. Jest inspiracją zarówno w kwestiach stylu, dekorowania wnętrz, a od trzech miesięcy również macierzyństwa. Jest opanowana, delikatna, kobieca i jeszcze piękniejsza od kiedy mała Sara pojawiła się w jej życiu. Jak ona to robi :)?

Gdy tylko dowiedzieliśmy się o jej planach na pierwsze wakacje z malutką nie mogliśmy nie wesprzeć „świeżo upieczonej” mamy :)? Przeczytajcie naszą rozmowę o tym  gdzie wybrali się całą rodziną, jak Sara zniosła pierwszy lot samolotem oraz co Jeanete wybrała w podróż z maluszkiem 🙂  – zapraszamy na kolejną odsłonę #wakacjezmamissima

na zdjęciu Torba Mamissima

Wasza córeczka urodziła się dwa miesiące temu . Jak wyglądały Wasze przygotowania do pierwszych wakacji z malutką ☺?

Córeczka 26.06 skończyła 3 miesiące. Przygotowania składały się na kilka etapów. Pierwszym z nich byłam konsultacja z pediatrą, czy nie ma przeciwwskskazań do takiej podróży samolotem. Wszystkie informacje zabrałam na swoim blogu, więc zapraszam do przeczytania wpisu „PODRÓŻ Z NIEMOWLAKIEM”

 

Kierunek Santorini ☺? Jak udało się Wam przetrwać lot i w ogóle jak Sara zaaklimatyzowała się na tej przepięknej greckiej wyspie ☺?

Lot stresował mnie najbardziej, ponieważ sama bardzo boję się latać, ale dzięki tej podróży mogę śmiało powiedzieć, że przełamałam swoje lęki. Byłam skupiona na Sarze. Mała przespała spokojnie całą podróż, obudziła się dopiero w hotelu na miejscu! Podczas pobytu tam była aniołkiem. Spała cały czas 3h i budziła się tylko na jedzonko i chwilę zabawy. Uśmiech nie schodził jej z buźki.

 

Wasze ulubione wakacyjne danie?

Sałatka Grecka. Testowałam na miejscu w wielu miejscach .

Co robiliście: zwiedzaliście czy raczej spędzaliście czas stacjonarnie:na co pozwoliła Wam Sara ☺?

Specjalnie wybraliśmy hotel, który zapewniał na cudowne widoki i mieliśmy wszystko w bliskiej odległości. Pokój był 3 metry od basenu. Sara spała sobie w chłodnym pokoju, a my mogliśmy spędzać czas na słońcu.

Co było absolutnym must have na wakacjach a maluszkiem ☺?

Otulacz Maki Mon Ami.

 

na zdjęciu Otulacz MAKI MON AMI Flaming Maja 

Na co zwracasz uwagę wybierając rzeczy dla Sary ☺?

Na stonowaną kolorystkę. To ułatwia codzienne pranie, które mogę podzielić na trzy różne wersje kolorystyczne 🙂 Przy tych ilościach wymiany ubranek to bardzo pomaga!

Co super sprawdziło się Wa, na wakacjach z Sarą ☺?

Torba XL La Milou, która zmieściła wszystkie produkty niezbędne w bagażu podręcznym.

Co wybrałaś w Mamissimie i dlaczego ☺?

Przewiewny otulacz, do którego Sara uwielbia się tulić zasypiając. Pudełko śniadaniowe Rex, które ma zestaw plastikowych sztućców, które przydały się rodzicom po

Jeanete wzieła w podróż Lunchbox REX Flaming oraz butelkę na wodę Rex Flaming 

Dziękujemy, że mogliśmy być częścią Waszych wakacji 🙂 -mamy przeczucie, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie 🙂 

Zdjęcia:@Jeanetelife