Kto by pomyślał, że worek może być pomysłowy ;)? A jednak jest to możliwe…

Ten, który za chwilę Wam przedstawimy rozkłada na łopatki- SERIO!. Porządny kawałek wytrzymałego materiału, świetne wykończenie, gruby sznur i zastosowań tyle, że głowa mała! – przedstawiamy Wam niezwykłe worki PLAY & GO.

Zdjęcie: @lilisweetchili

„…Play&Go to coś niesamowicie praktycznego. Worek na zabawki który idealnie służy jako mata do zabawy. Super sprawdza się tez podczas pikniku na trawie. Przepiękne wzory uprzyjemniają dziecku zabawę. A na koniec, ściągamy sznurek, wszystko szybko do wora i „pozamiatane” ;)…” To wypowiedź mamy Antonio i znanej blogerki LILI SWEET CHILI

Mały Antonio, jak na 4 latka przystało, jest wyzwaniem dla jego mamy. Lubi zabawę, jest dynamiczny. Budowanie miast z klocków to jego pasja. Można się tak bawić godzinami. Uprzątnięcie po wspaniałej to już inny temat 😉 czasem bardzo frustrujący – w końcu „my, mamy, coś o tym wiemy”

zdjęcie:@lilisweetchili

Z Workiem PLAY & GO zachowanie porządku to pestka – bo tak jak wspomnieliśmy PLAY & GO jest pomysłowy worek – matki kochają funkcjonalne, pomysłowe rozwiązania! Dzieciaki także uwielbiają PLAY & GO – bo sam worek jest też doskonałą matą do zabawy

JAK TO DZIAŁA?

Worki PLAY & GO to mata do zabawy, na której maluch może rozłożyć wszystko czym się bawi: samochodziki,lalki, klocki. Po zabawie,praktycznie jednym ruchem, mata zamienia się w funkcjonalny worek, w którym możecie przenieść zabawę  z pokoju dziecięcego do salonu  lub po prostu zostawić rzeczy w oryginalnym, designerskim worku. DZIECIAKI uwielbiają worki PLAY&GO! bo są bardzo łatwe w użyciu również dla nich.

W DOMU 

Worki PLAY & GO doskonale sprawdzą się w domu, do zabawy i przechowywania rzeczy jednocześnie. Wreszcie skończą się awantury o porządek w pokoju malucha;) – dosłownie jednym ruchem sprzątniecie rozrzucone na worku rzeczy!

PLAY & GO jest idealny do nauki porządków w pokoju nawet tych najmniejszych brzdąców. W końcu maluchy uwielbiają sukcesy, a z tym workiem w 5 sekund można ściągnąć sznur worka i mata z całym „bałaganem” zamienia się funkcjonalny pojemnik na zabawki – 1,2,3 i posprzątane!- To takie proste!

Worek przyda Wam się także do szybkiego przeniesienia kilku rzeczy naraz z jednego miejsca w drugie. Samo życie  – Znacie taką sytuację z praniem i przeniesieniem go do pralni? ( worek PLAY & GO świetnie się w tym sprawdzi ;). Możecie też spróbować przenosić inne rzeczy – pomysłów jest całkiem sporo – niektóre mogą być bardzo kreatywne dla rodziców i dzieciaków 😉

Zdjęcie: @lilisweetchili

BAW SIĘ I IDŹ – niezawodne w podróży  

PLAY & GO -( tłum. z ang. –  baw się i idź!) doskonale opisuje ten niezwykły worek. Wykonany z bardzo mocnej tkaniny i jeszcze mocniejszego sznura sprawdzi się też w podróży ( tej krótszej i dłuższej )

zdjęcie:@lilisweetchili 

Idealny na pikniku, plaży, czy spacerze, gdzie sytuacja często się zmienia ( zwłaszcza z maluchami ) i trzeba szybko zmienić plany i wracać. Worek, który jeszcze przed chwilą był Matą- kocykiem, na którym siedzieliście beztrosko w kilka sekund zamienia się w wygodny plecak, w którym zmieścicie naprawdę duuuuużooo :)!

Po powrocie może zawisnąć na haczyku w przedpokoju nie zajmując dużo miejsca lub wrócić do swoich niezwykłych funkcji w pokoju malucha. Uwierzcie Wasze dzieciaki będą miały jeszcze całą masę pomysłów jak je wykorzystać w podróży i nie tylko :)!

zdjęcie:@lilisweetchili

Szybkie ściągniecie sznurka i „pozamiatane” jak mówi Lili Sweet Chili – dokładnie! na spacerze, pikniku, w domu, kończymy zabawę, zarzucamy worek na plecy i w drogę:)

Wszędzie tam gdzie  Wasz urwis,  worek z niezbędnymi rzeczami, zabawkami może podążać z  Wami:)! Bardzo to wygodne – przyznajcie to sami – prywatny, przenośny plac zabaw dla dzieciaków – WOW! – robi wrażenie!

Jednym ruchem przekształcacie matę do zabawy w funkcjonalny worek :)! Nie zapomnijcie tylko wyjąć Waszego brzdąca ze środka ;)!

Zdjęcie:@lilisweetchili 

Wzory oszałamiają…

Oj tak, jeżeli chodzi o wzory to naprawdę oszałamiają… – dla chłopców, dla dziewczynek, w mocnych kolorach i te w pastelowych odcieniach, vintage, lub najmodniejsze, nowoczesne wzory – jest z czego wybierać!

Jeśli chcecie pozostać jeszcze w letnich klimatach polecamy Wam worek z kaktusowym wzorem. Nawet w zimowe wieczory bawiąc się na takim worku poczujecie się jak w upalnym Meksyku 😉

Zdjęcie:@lilisweetchili 

Jeślli lubicie wzory VINTAGE zakochacie się w worku z motywem „wąsów”. A może szukacie czegoś odpowiedniego dla fana kolejnictwa, który całymi dniami rozstawia pociągi lokomotywy – worek z motywem torów kolejowych będzie idealny!

na zdjęciu worek PLAY & GO  mapa drogowa 

Wreszcie wszystkie pociągi po zabawie będą miały swoje miejsce :)! Znajdzie swój ulubiony wzór – TUTAJ .

Niech w pokojach Waszych dzieci zapanuje porządek, a Wam przybędzie świetny jakościowo plecak z matą do zabawy dla Waszego szkraba – czy może być coś lepszego :)?