Moment, w którym na świecie pojawia się Wasze wyczekane maleństwo jest bezcenny. Zdaje się Wam, że w tej właśnie chwili świat wstrzymał oddech. Nigdy nie widzieliście doskonalszej istoty, idealnej,bezbronnej, Waszej… Od dnia narodzin chcecie się cieszyć każdą minutką z Waszą kruszynką. Tulić, nosić, usypiać, być…W pamięci chcecie utrzymać te najpiękniejsze kadry kiedy tak szybko zmienia się, rośnie na Waszych oczach…

Dzięki niezwykłym kartom i kocykom SNAP THE MOMENT nie umknie Wam żadna „istotna” chwila z życia Waszego brzdąca. Z nimi będziecie mogli uwiecznić każdy miesiąc, pierwszy ząbek czy …pierwsze urodziny

Ba przygodę z kartami możecie rozpocząć jeszcze przed narodzinami maluszka. Znajomi na Facebooku czy Intagramie oszaleją na widok takiej informacji…

Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Bohaterem zdjęć będziecie Wy lub Wasz skarb. Karty i kocyki podkreślą jedynie Ważne dla Was wydarzenie, dzień. Dzięki nim już nigdy…nie będziecie mieli wątpliwości ile dni, tygodni czy miesięcy na zdjęciu ma Wasza kruszynka, ile mierzyło czy ważyło w tym czasie.

Przebierajcie swojego szkraba, ozdabiajcie kwiatami, wyzwólcie kreatywną energię i stwórzcie cudowny fotograficzny pamiętnik własnego dzieciaczka!

Gotowe zdjęcia niech zagoszczą w albumach, wydrukowanych książeczkach, profilach społecznościowych. Niebanalne, pomysłowe karty i kocyki SNAP THE MOMENT to prezent idealny dla przyszłej mamy. Z nimi 9 miesięcy można uwiecznić na zawsze w formie niezwykłych fotografii.

Zdjęcie:@snathemoment.babies

Niech przygoda z kreatywną fotografią rozpocznie się od pierwszych chwil gdy dowiedzieliście się, że zostaniecie rodzicami. Kiedyś po latach te magiczne zdjęcia będą Was wzruszać do łez i przypominać emocje jakie towarzyszyły Wam przed narodzinami Waszego największego skarbu.

Następnie przez długie miesiące Karty SNAP THE MOMENT oraz kocyki będą Wam towarzyszyć z niezliczoną ilością pomysłów na świetne ujęcia dzieciaczka.

Zdjęcie:@snapthemoment.babies 

Zatrzymajcie w kadrze każdą cenną chwilę Waszego maluszka i cieszcie się z cudownych wspomnień w przyszłości:)