Antosia  na początku września skończyła 4 latka. Zarówno Jubilatka jak i jej mama nie wyobrażały sobie skromnego celebrowania tego wydarzenia. Bo są koleżanki i koledzy, bo są niezwykłe emocje, bo dzień urodzin Tosi zawsze powinien być absolutnie wyjątkowy – moglibyśmy długo wymieniać, ale chyba każdy rodzic zrozumie, że urodziny dziecka to jeden z najważniejszych dni w ciągu całego roku dla brzdąca i całej jego rodziny więc poprzestaniemy i zwyczajnie zaprosimy Was na tęczowe urodziny Antoniny!

Huczne przyjęcie, przygotowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół odbyło się 15 września.Mogliśmy je podpatrzeć 🙂 i to była wielka przyjemność :)!

Na tęczowym przyjęciu nie mogło zabraknąć tęczowej „zastawy” od Meri Meri 

Zdjęcie:@ant_mum

Dla mamy Antoniny, Karoliny  –@ant_mum, która jest jeszcze mamą bliźniaczek przygotowanie tęczowego przyjęcia było nie lada wyzwaniem. Widzieliśmy efekt końcowy – udało…i to jak!… z pomocą MERI MERI 🙂 – marki, która za dotknięciem czarodziejskiej róźdżki zmieniła spotkanie urodzinowe w magiczne, niesamowite spotkanie z ferią barw, akcesoriów, balonów. Tosia była prze-szczęśliwa – o to chodziło!

Dla nas była to okazja do rozmowy z Karoliną o urodzinach jej ukochanej, najstarszej córeczki – Antoniny:)! – zapraszamy 

Wspaniała Jubiltka i jej wisiorek z Jednorożcem 

Zdjęcie:@ant_mum

Antosia To Wasza pierworodna córeczka – kiedy odbyły się 4 urodziny?

Antosia urodziła się 8 września 2014 roku, ale tegoroczna impreza urodzinowa została zaplanowana tydzien później z uwagi na przedłożone wakacje niektórych  gości 🙂

Przyszykowaliście coś  absolutnie specjalnego?

Ósmy września w tym roku wypadał akurat w sobotę, mielimy czas tylko dla siebie,bez porannego pospiechu,pracy, przedszkola itd. Tego dnia pogoda nam dopisała wiec cały dzień spędziliśmy na powietrzu. Były gry, zabawy i lody oczywiście !

Nie planowaliśmy typowego świętowania, wiedzieliśmy wszyscy, ze urodzinowe szaleństwo będzie tydzień później.

Rano, kiedy Antosia się obudziła czekały na nią pankejki z owocami, a w nie wbite 4 świeczki 🙂 Z błyskiem w oku zdmuchnęła świeczki, nie mogła się doczekać tego dnia.

To pierwsze urodziny kiedy jesteśmy w piątkę. To było dla mnie wzruszające.

Niedawno ona sama była maleńka dziewczynka, a tu własnie kończy 4 lata.

Antosia z balonem Jednorożcem – Meri Meri – Zestaw Balonów do Dekoracji Unicorn

Zdjęcie:@ant_mum

Jaki był motyw przewodni urodzinowego przyjęcia?

W tym roku motyw urodzinowy to tęcza i jednorożce, jak na prawdziwą  czterolatkę  przystało 🙂 Każdego roku wybieramy sobie jakiś motyw i do tego dobieramy dekoracje i tort 🙂 W tamtym roku były kosmiczne urodziny z prawie, że prawdziwą rakietą 😉 Antosia jest fanką kosmosu 🙂

Chwile tylko dla Ciebie i Antosi? Co sprawia, że razem budujecie przyjaźń między mama a córką tym bardziej, że są jeszcze dwie bliźniaczki 🙂 ?

Odkąd na świecie pojawiła się Nela i Łucja niestety ciężko jest wygospodarować tyle czasu dla Antosi (i tylko dla niej) ile bym chciała.

Dziewczynki są jeszcze male i wiem, że one tez mnie potrzebują. Nie mniej jednak wiem, ze takie chwile sam na sam z mamą są bezcenne, dlatego mimo wszystko staram się by było ich coraz więcej. Udało nam się już pójść razem na koncert Fasolek, które Antosia uwielbia.

Antosia i jej tęczowy tort 

Zdjęcie:@ant_mum

Czas tylko dla nas to wieczorne kąpiele czy poranne przytulasy.  Obowiązkowe jest czytanie do snu, ale tutaj już Antosia sama wybiera kto dziś czyta 🙂 Tak naprawdę myślę, że mnie bardziej brakuje tych chwil niż jej samej .Może to wynika z tego, że kiedy jesteśmy we cztery to ten czas staram się poświęcać na wspólną zabawę.

Bawimy się w przedszkole, Antosia i reszta jej maskotek to grupa przedszkolaków,sadza je na podłodze i rozdaje kartki,kredki. Nela i Łucja to „żłobkowicze”  Ich głównym zadaniem jest ćwiczyć przewroty na boki na macie 🙂

Ona sama to wymyśliła. Dla mnie jest to super, bo bawimy się wszyscy razem.

Antosia z Jednorożcem – Meri Meri – Poduszka do Przytulania Knitted Unicorn Character

Zdjęcie:@ant_mum

Co wybrałyście w Mamissimie aby ten dzień był wyjątkowy :)?

 

Totalnie zachwyciły nas urodzinowe dekoracje Meri Meri. Wspólnie wybrałyśmy kolorowe talerzyki w kształcie tęczy, kubeczki oraz serwetki z tym motywem. Nie mogło zabraknąć balonów!

Obowiązkowo cyferka 4, balony z confetti i balony jednorożce do samodzielnego udekorowania, które okazały się hitem.

Antosia z balonem – cyfrą 4. Wszystkie balony Meri Meri znajdziecie TUTAJ

Zdjęcie:@ant_mum

Jaki szykujecie tort i przekąski?

Tort oczywiście nie mógł być inny jak tylko tęczowy! Od 4 lat zamawiamy w tym samym, sprawdzonym miejscu:) Do tej pory część przekąsek robiłam sama, niestety w tym roku zabrakło na to czasu i dzieci zajadały się tym co przygotowała klubokawiarnia w której odbyły się urodziny. Chyba smakowało 🙂

Czego będziesz życzyć swojej 4 letniej córeczce?

Zawszę życzę, by nie zabrakło jej wiary w siebie,odwagi, uśmiechu, radości i spełnionych marzeń tych dziecięcych jak i kiedyś tych wielkich. A w duchu zawsze proszę tylko o zdrowie dla nas wszystkich.

Zdjęcie:@ant_mum

Co specjalnego dostanie Antosia ?

Większość prezentów to książki co mnie bardzo cieszy, od małego bardzo dużo czytamy Antosi i ona to uwielbia! Wśród prezentów znalazły się także gry planszowe Janod, przybijanka Djeco, kosmiczne puzzle i wiele innych 🙂

Nie mogło zabraknąć Syreny i jednorożca z Meri Meri 🙂 w końcu to klimat naszych urodzin 🙂

 

Antosi życzymy spełnienia marzeń :)!

Zdjęcia:@ant_mum