Jeśli chodzi o rodzinne wypady – zarówno te weekendowe, jak i wakacyjne – wszystkie są super. To proste – chwile wspólnej, beztroskiej radości nie potrzebują specjalnej oprawy czy scenerii, co absolutnie nie znaczy, że nie warto jeździć z rodziną w wyjątkowe miejsca. Wręcz przeciwnie! Zachęcamy do tego – warto otwierać się na nowe.

Ponieważ jesteśmy entuzjastkami podróżowania z dziećmi w fajne miejsca, aby i Was do tego zachęcić, przygotowałyśmy kilka inspirujących podpowiedzi. Fajne miejsca wybrałyśmy… kluczem fajności. Każde jest na swój sposób wyjątkowe, niepowtarzalne i ma cudowny klimat. I chce się do niego wracać! Zobaczcie same.

10 fajnych miejsc w Polsce, które warto odwiedzić z dziećmi

Fulinowo

kuznica-apartamenty-2pokoje-15

kuznica-polwysep-helski-altana5

Fulinowo to wyjątkowy, mały domek domek nad brzegiem Bałtyku, w Kuźnicy –  magicznej miejscowości na Półwyspie Helskim. Można w nim wypoczywać przez cały rok. Fulinowe apartamenty są stylowe, przepiękne i w pełni wyposażone (są w nich nawet gry planszowe).

W drzewach

1

2

Świat dziecięcych marzeń, chwile wolne od trosk, w bliskim kontakcie z naturą… Bajka, prawda? Tak jak apartamenty W DRZEWACH, zatopione w nałęczowskich wąwozach, zbudowane w drzewach, kilka metrów nad ziemią.

Janczary

1

2

Gospodarstwo agroturystyczne, położone wśród lasów nad jeziorem Wadąg, 10 m od Olsztyna, w miejscowości Barczewko, jest magiczne. Kto był raz, na pewno będzie chciał wrócić. Czy to za sprawą bliskości natury, możliwości kontaktu z różnymi zwierząt, urokliwości miejsca czy dzięki serdeczności gospodarzy? Przekonajcie się na własnej skórze!

Ośrodek Paprocany

1

2

Wodny plac zabaw Paprocany w Tychach jest miejscem idealnym na wakacyjny wypad z dziećmi. Co tu dużo mówić – ogrom wodnych atrakcji sprawia, że będzie to fantastyczny, familijny czas.

Fajne miejsce

1

2

Fajne miejsce jest po prostu… fajne. Wyjątkowe, stylowe, intymne. Blisko natury, fajnych ludzi. Do tego rowery, spacery, grzyby, ryby i pracownia tkaniny i ubioru.

Galindia

1

2

Galindia to miejsce, które ma niezwykły klimat. To apartamenty i pokoje w Grodzie Galindów, ale także wiele atrakcji rekreacyjnych. Na stronie czytamy: „To ostoja magicznej ciszy, śpiewu ptaków i szumu fal…”. I tak jest.

Lawendowe pole

1

2

Do Nowego Kawkowa (okolice Olsztyna) na Lawendowe pole, można przyjechać na spacer, na weekend z rodziną lub na warsztaty… alchemiczne. To wyjątkowe, cudowne miejsce, w którym można poczuć śródziemnomorską atmosferę i warmińską gościnność.

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

1

2

Wizyta w Centrum bajki to podróż do krainy marzeń i snów – tak dla maluchów, jak i ich rodziców. Na gości czekają wystawy, warsztaty, kino, no i Koziołek Matołek. To niepowtarzalne miejsce, które z pewnością trzeba odwiedzić.

Krasiejów – Park Nauki i Rozrywki

1

2

W Parku Nauki i Rozrywki na całe rodziny czeka ogrom atrakcji: tunel czasu, ścieżka edukacyjna, oceanarium, park rozrywki, kino 5D, warsztaty i wiele, wiele innych (a to wszystko z dinozaurami w tle). Koniecznie wejdźcie na stronę, by zapoznać się z tą super-ofertą, a później pakujcie plecaki i ruszajcie!

Park Bajka Błonie

bajka_maxresdefault Park „Bajka”to ogólnodostępny park miejski z prawdziwego zdarzenia. Można tu wpaść na piknik, ale i na ruchowe szaleństwa. Na dzieciaki czeka morze atrakcji – zamki, labirynty, krzywe lustra, gigantyczne leżaki, fontanna, boiska, np. do gry w bule. Jednym słowem WOW!