Nareszcie przyszła zima. Taka prawdziwa – z prószącym śniegiem i z mrozem, który szczypie w policzki. Z aurą, która zachęca do spacerów, z bitwą na śnieżki i otulonymi białym puchem górkami, które aż proszą, by pozjeżdżać z nich na sankach.

Bardzo lubimy zimę, także dlatego, że w niemal każdym potrafi obudzić dziecko. Jednak jej najbardziej wiernymi fanami są właśnie maluchy – one zdają się patrzeć na nią absolutnie bezkrytycznie. I to jest fantastyczne!

Czym możesz uszczęśliwić małego fana zimy? Wspólnym lepieniem bałwana, radosnym kuligiem (nawet jeśli miałby on mknąć osiedlowymi uliczkami) lub… utrzymanym w zimowym tonie prezentem.

Zobacz nasze propozycje prezentowe dla małych fanów zimy

Jellycat - Przytulanka Króliczek Bibi Winter Warmer

Przytulanka Króliczek Bibi Winter Warmer. Mięciutka przytulanka angielskiej firmy Jellycat jest niezastąpionym kompanem do przytulania i zabawy maluszka. Króliczek w zimowym ubranku każdego wprawi w dobry nastrój.
Liontouch - Peleryna Królowej Śniegu

Peleryna Królowej Śniegu. Peleryna duńskiej firmy Liontouch jest niezastąpionym dodatkiem do zabawy, w której każde dziecko – nie tylko dziewczynka – może choć na chwilę zawładnąć światem jako Król bądź Królowa Śniegu. Ogrom zabawy gwarantowany.

Moulin Roty Maskotka Grzechotka Miś

Maskotka Miś firmy Moulin Roty jest także milutką grzechotką, która wprawi maluszka w zimowy, radosny nastrój.
Trousselier - Grzechotki na Drewnianym Kółeczku Angels

Grzechotki na Drewnianym Kółeczku Angels to urocze zawieszki, przymocowane do drewnianego kółeczka. Pobudzają zmysły dziecka szeleszcząc i grzechocząc. Z pewnością zainteresują każdego maluszka.

Trousselier - Kapciuszki Bunny 36-39 Ivory

Kapciuszki Bunny, mięciutkie buciki francuskiej marki Trousselier, są wykonane  z materiału, który przyjemnie chroni przed zimnem. Idealne na zimowe chłody.

kapelusz_krolowej_sniegu

Kapelusz Królowej Śniegu duńskiej firmy Liontouch jest niezastąpionym dodatkiem do peleryny – w takim przebraniu każdy mały król czy królowa będą niezwykle… wiarygodni.

Trousselier - Maskotka Miś Polarny Pink

Miś Polarny, pluszowa zabawka francuskiej firmy Trousselier, będzie ulubionym kompanem zimowych zabaw, tulenia i zasypiania. Ale, ale! Miś posiada specjalną kieszonkę do przechowywania drobnych skarbów – to spodoba się każdemu dziecku. Trousselier - Przytulanka Angel Bunny Fat Boy 32cm White Steiff

Przytulanka Angel Bunny Fat Boy  to milutka i bielutka pluszowa zabawka francuskiej firmy Trousselier. Idealny pluszak do przytulania, zabawy i zasypiania.
Trousselier - Szlafroczek Dziecięcy 1-2 Fleurs Rouge

Szlafroczek Dziecięcy francuskiej firmy Trousselier jest wprost idealny, by otulić się nim po wieczornej kąpieli. Z nim zima nie straszna, ot co!

Skip Hop - Plecak Winter Zoo Pack Miś Polar z Zawieszką

Plecak Winter Zoo Pack Miś Polar z Zawieszką z nowej limitowanej kolekcji Winter Zoo amerykańskiej firmy Skip Hop jest śliczny, zabawny i idealny na zimowe spacery (rozweseli też w drodze do przedszkola., jeśli trzeba).