Kochać to nie znaczy zawsze to samo… Jednak zawsze jest szczerze, intensywnie, do utraty tchu. Miłość generuje najwyższe uniesienia. Wszystko staje się piękniejsze, lub wręcz przeciwnie, wszystko się komplikuje. Ale to dzięki niej unosimy się 5 cm nad ziemią, poziom endorfin skacze, czujemy się jakbyśmy mogli przenosić góry… dlatego warto kochać i dzielić się miłością z innymi!

Zapytaliśmy trzy gwiazdy o to czym dla nich jest miłość, jak wyglądała ich pierwsza randka i kiedy mówią magiczne „KOCHAM CIĘ”…Uzyskaliśmy coś więcej niż odpowiedzi bo okazało się, że Beata Sadowska, Laura Breszka i Kamila Szczawińska kochają uśmiech swoich dzieciaków… Z kolei ich dzieciaki uwielbiają  produkty: GoldieBlox, Play&Go, SKIP HOP. – a które konkretnie ? Zobaczcie ich rekomendacje 🙂

Beata Sadowska – dziennikarka, autorka książek,mama dwóch synków: Tytusa ( 5 lat) i Kosmy ( 1 rok ), propagatorka aktywnego stylu życia.Uwielbia biegać, pływać, jeździć na nartach – po prostu aktywnie żyć. Swoimi doświadczeniami,nie tylko jako mama, dzieli się na swoim blogu www.beatasadowska.com. Doskonałe poczucie humoru i dystans do wielu zagadnień dotyczących macierzyństwa powoduje, że ją notorycznie „podglądamy” i uwielbiamy !

Fot Robby Cyron

  • Miłość to dla mnie… esencja. Esencja, bycia, życia, współżycia. Coś zmiennego, coś o wielu odcieniach i różnych temperaturach. Coś, bez czego życie byłoby nieznośne. I bardzo smutne.
  • Moja pierwsza randka to… Jakiś skradziony całus na klatce schodowej. Jakiś nocny spacer po odprowadzeniu pod blok. Warszawskie Łazienki. I ekscytacja połączona z nieśmiałością. Ładne to było.
  • Mówię kocham. Często. Ochoczo. Bo lubię. Bo warto. Bo nie chcę kiedyś żałować, że tego nie robiłam. Bo to frajda i dla mówiącego, i dla adresata. Bo uczę moje dzieci, że pokazywanie i wyrażanie uczuć jest OK.

Rekomendacje Beaty Sadowskiej

Płaszcz przeciwdeszczowy SKIP HOP – Sowa

Idealny na nadchodzącą porę roku. Spacer w takim stroju to nawet w deszczu ogromna przyjemność.

Play & Go – worek na klocki w kotwice

Idealny do zabawy, jako kocyk i pojemnik na zabawki ( nie tylko ukochane klocki) Bardzo wygodny także jako obszerna torba 😉

GoldieBlox – skoki do wody

Świetny zestaw dla małego konstruktora. Rozwija wyobraźnię, myślenie przestrzenne oraz ćwiczy małe paluszki.

Kamila Szczawińska: Tej kobiety chyba nie trzeba przedstawiać. Aktywna modelka od przeszło 12 lat. Przepiękna  mama dwójki przesłodkich dzieciaków: Julka i Kaliny. Uwielbia zdrową kuchnię, jazdę konną, zwierzaki, życie blisko natury. od 2007 trochę „zwolniła” i dobrze bo jej blog www.myfitinspirations.com robi wrażenie! Można się wręcz rozmarzyć podpatrując co robi na co dzień 😉

Miłość to dla mnie umiejętność kompromisów, zwłaszcza kiedy jesteś mamą i masz do wyboru kupienie sobie czerwonej koronkowej bielizny lub bawełnianego stanika laktacyjnego.

Moja pierwsza randka to był spacer wokół stadionu na obozie żeglarskim.Byłam bardzo speszona, a mój „prawie” chłopak kulał i myślę, że wyglądaliśmy dość zabawnie.

Mówię kocham sto razy dziennie, bo chcę, żeby cała moja rodzina wiedziała, że jest bezwarunkowo kochana.

Rekomendacje Kamili Szczawińskiej

Projektor przytulanka – SKIP HOP – owieczka i miś

Wieczór niestraszny z takim projektorem – Projektor z pozytywką Skip Hop jest teraz mięciutkim pluszakiem, który nie musi już wyłącznie stać na stoliczku nocnym czy szafeczce. Można się do niego tulić całą noc !

Play & Go – worek na klocki czerwony

Fantastyczne rozwiązanie dla małych globtroterów – którzy zawsze potrzebują mieć przy sobie „zestaw niezbędnych zabawek”

SKIP HOP – worek hearts

Idealny do przetrzymywania niezbędnych gadżetów w torbie mamy – a przecież jest ich niezliczona ilość !

Laura Breszka – znana głównie z roli ekscentrycznej redaktorki Maleny w serialu „Singielka” to także mama bardzo kreatywnej dziewczynki!. Uwielbia aktywnie spędzać czas ze swoją córką. Wszystko co wyjątkowe, designerskie, nietypowe pozostaje bliskiej jej sercu 😉

Miłośc to dla mnie…Określenie najpiękniejszego najpotężniejszego i najstarszego uczucie świata.

Moja pierwsza randka to…Poszłam z kolegą do pizzerii (Pizzy Hut).  Pamiętam, że miałam na sobie  białe jeansy i białą jeansową kurtkę. Zamówiłam pizzę Margarita na grubym cieście. I mimo głodu  zjadłam tylko jeden kawałek- nie z powodu strachu przed pobrudzeniem outfitu- nie jadłam, bo wstydziłam się jeść przy tym młodzieńcu 😉 !! Dziś nie mam już takich oporów 😉

Mówię kocham…Jak tylko poczuje, że coś kocham i mam ochotę to wyrazić.

Rekomendacje Laury Breszki

GoldieBlox – Ruby i Zestaw skoków ze spadochronem

Doskonałe połączenie lalki z zestawem konstruktorskim. Gwarantuje długie godziny świetnej zabawy z bohaterką RUBY w roli głównej

GoldieBlox- Wymarzona wyścigówka Delfinka Katinki

Składamy, składamy, układamy, wystrzeliwany! Połączenie wyścigu z architektonicznym wyzwaniem

GoldieBlox – Domek Goldie zakręcony jak młynek

Nietypowy, kreatywny, zakręcony? TAK – taki jest właśnie domek Goldie. Złożenie go to nie lada wyzwanie dla małych, ciekawskich, twórczych konstruktorek!

SKIP HOP – Torba Signature Duo Red

Obłędna torba z niezliczoną ilością przegródek – świetna nie tylko  dla początkującej mamy !