Już jest, już działa!

W malowniczym miasteczku Wilanów na ul. Sarmackiej od końca Listopada odbywają się rozmaite spotkania tematyczne dla mam oraz ich dzieci. W dopasowanej do potrzeb rodziców, przyjaznej dzieciom przestrzeni, wyposażonej w najlepsze sprzęty i zabawki można umówić się na zaplanowane warsztaty, indywidualne rozmowy, spotkania wizyty z grupą CAŁKIEM FAJNYCH TERAPEUTÓW. Tak, bardzo świadomie pozwalamy sobie na spoufalenie ponieważ strona akademii ma jedyny w swoim rodzaju adres internetowy www.calkiemfajniterapeuci.pl – WARTO ZAPAMIĘTAĆ TEN ADRES!

Założył ją współpracujący z nami od dłuższego czasu, Ekspert Mamissimy – Paweł Zawitkowski – fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem z pracą z dziećmi, wieloma, żadkimi specjalizacjami – Fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizuje się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzeni.

 

Paweł Zawitkowski wraz grupą zaprzyjaźnionych terapeutów stworzyli niezwykle miejsce, gdzie każdy rodzic może otrzymać najlepsze wsparcie w rozwoju swojego dziecka.

„..Jedynie dzieci wiedzą czego szukają – wystarczy ich posłuchać..”

W Akademii Pawła Zawitkowskiego rodzice mogą skorzystać z pomocy terapeutów – Fizjoterapeutów:Anny Szozdy – Bugajskiej, Anny Dereń.  Ale to nie wszystko na co mogą liczyć rodzice z dzieciakami.

W ofercie Akademii są także spotkania z innymi całkiem fajnymi Terapeutami: Marcelina Przeździęk – neurologopeda, pedagog specjalny, Magdalena Komsta – psycholożka, pedagożka, dyplomowana promotorka karmienia piersią CNLO i Doula , Zuzanna Antecka – specjalista żywienia dzieci, dietetyk, psycholog.

Paweł Solecki – fizjoterapeuta, Dominika Dziuba – instruktor pływania, fizjoterapeuta.

Więcej informacji o terapeutach znajdziecie TUTAJ 

To co ich połączyło to następujące motto:

„Problemy rozwojowe, czy choroba dziecka są i dla dziecka, i jego rodziców, ogromnym stresem. Zmieniają całe ich życie. To wiemy.
Leczenie i terapia nie musi takiego stresu pogłębiać.
Przede wszystkim ma być skuteczna, ale powinna też być przyjazna dla dzieci, pomocna dla rodziców. Tak rozumiemy profesjonalne podejście do pracy z dziećmi”

Słuchają i dzieci i rodziców a robią to w niezwykłej przestrzeni idealnej dopasowanej do potrzeb najmłodszych, na ul. Sarmackiej.

Na miejscu znajdziecie trzy pomieszczenia do indywidualnych spotkań z terapeutami. W Akademii znajduje się ogromna sala połączona z Kuchenną przestrzenią do warsztatowych spotkań tematycznych w większym gronie.

Autorzy przestrzeni: Paweł Zawitkowski wraz z Anną Szozdą Bugajską starali się aby było jak w domu, aby maluchy i ich rodzicie mieli naprawdę bardzo wygodnie. Wchodząc do środka ma się wrażenie jakbyśmy odwiedzali dobrych znajomych w nowoczesnym domu z dużą ilością dzieci. W Akademi częścią wyposażenia są maty i zabawki SKIP HOP, Wygodne poduszki MAKI MON AMI, w kuchni znajdziecie świetne krzesła CHILDHOME, dookoła jest mnóstwo piłek, zabawek oraz Kur do karmienia od LA MILLOU.

Wnętrze jest ciepłe, słoneczne, aż chce się tam być. Dodatkowym atutem jest ogromny taras oraz ogródek, które w sezonie letnim posłuży jako przestrzeń warsztatowa.

W Akademii ciągle coś się dzieje i zawsze można wziąć udział w bardzo wartościowych warsztatach dla rodziców. Pełen harmonogram nachodzących spotkań i warsztatów znajdziecie TUTAJ. Oczywiście warto też śledzić profil Pawła Zawitkowskiego na FB oraz na profilu Całkiem Fajnych Terapeutów gdzie na bieżąco zaprasza i przedstawia kolejne spotkania z niezwykłymi całkiemfajnymiterapeutami :)!

W imieniu Pawła Zawitkowskiego, Anny Szozdy – Bugajskiej zapraszamy do tego niezwykłego miejsca!

Zdjęcia: Kaśka Marcinkiewicz www.projektmatka.pl