Beata Sadowska to czysta energia. Jeśli akurat nie jest w podróży – a te uwielbia – to i tak jest w biegu, czy to do radia (na szpilkach), czy to do parku (w sportowych butach). Wydaje się, że na wszystko ma czas: na śledzenie eko-nowinek, na domowe gotowanie z przyjaciółmi i na odwiedzanie targów mody czy wzornictwa. Wśród jej pasji jest jeszcze bieganie, no i oczywiście maratony. Ale najważniejsza jej życiowa przygoda to bycie mamą Tytusa.

mbs-80

 

Tak o rodzicielstwie w ramach cyklu we love mamissima opowiada nam Beata:

Kiedy dowiedziałam się, że będę mamą…

Pomyślałam: „Dzień dobry, kochanie. Zaczynamy nowy dzień, razem”.

Najfajniejsza rzecz w byciu mamą to…

Uczenie się każdego dnia. Patrzenie na świat oczami dziecka. Powrót do czasów, kiedy wszystko było zdecydowanie mniej skomplikowane.

mbs-115 mbs-116

 

Najtrudniejsza rzecz w byciu mamą to…

Pokora. Nieprzegapianie. Zachowanie uważności.

Moje pierwsze wspomnienie z dzieciństwa….

Nie pamiętam, które było pierwsze, ale pamiętam zapach pomarańczy, które były tylko na Święta. Łażenie po drzewach, grę w gumę i w zbijaka. Rogaliki z różą i najlepszy omlet na śniadanie autorstwa mojego taty.

Moja ulubiona zabawka z dzieciństwa….

Miś. Teraz odziedziczył go mój synek.

Najlepszy rodzinny czas to….

Po prostu wspólny czas.

mbs-70

Kiedy byłam mała, chciałam zostać…

Kwiaciarką. Nauczycielką. Policjantką kierującą ruchem na skrzyżowaniu. Sprzedawczynią. Jeszcze kilka pomysłów miałam…

Nie zdziwiłabym się, gdyby w przyszłości moje dziecko zostało…

Nie mam takich projekcji. Tysiek wybierze własną drogę.

mbs-59

W najbliższym czasie chcielibyśmy….
Skakać po kałużach. Bezkarnie.

W mamissimie wybrałam….

1. śpiworek do wózka Lodger – praktyczny, polarowy śpiworek do wózka. Zaliczymy w nim wszystkie chłodne dni! Spędzamy mnóstwo czasu na powietrzu, a Tysiek uwielbia drzemki pod chmurką.

2. ręcznik z kapturem Dwell Studio Galaxy – po pierwsze jest ładny, po drugie – super praktyczny. Zawijam nim Tyśka jak naleśnik, naleśnik z kapturem oczywiście!

mbs-119

mbs-99

3. wełniany koc Lorena Canals – prezent dla całej rodziny, już go podkradamy synkowi!

mbs-3

4. magnetyczny domek Muminki – Chyba wszystkie dzieci kochają magnesy. Tytus też. dzięki temu domkowi nie musimy zabierać w podróż całej lodówki…

mbs-29

mbs-32

mbs-74

4. rowerek Wishbone Bike – wypatrzyłam go już dawno. Eko-rowerek, który rośnie razem z dzieckiem. Piękny design i świetna zabawa dla malucha.

5. trampolina Worlds Apart – już nie mogę się doczekać, kiedy nasz synek wskoczy na trampolinę. Ma tyle energii, że spokojnie może ją zużyć na skoki.

7. skrzynka z narzędziami – to dopiero radocha: śrubokręt, obcęgi, wiertarka! Można skręcić, wiercić, łapać mamę za spodnie. Złota rączka zachwycona!

mbs-7

mbs-15

mbs-13

8. pianinko czerwone Janod Confetti – wzrusza mnie jak Tysiek lubi muzykę. Jak przystaje i słucha. No, to teraz nam pogra!

mbs-26

mbs-22

mbs-27

9. łóżeczko turystyczne Little Life – ciągle gdzieś podróżujemy, a nie ma to jak wyspać się we własnym łóżku. Teraz Tytus będzie takie miał. Globtroterskie!

mbs-41

mbs-51 mbs-35

Od 2 lutego do 9 lutego wszystkie produkty wybrane przez Beatę Sadowską możecie kupić taniej w mamissima.pl

 

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here