Choć prawda jest taka, że markę Djeco kochają wszyscy. Rodzice, dziadkowie, blogerzy, ale przede wszystkim dzieci. Djeco to piękne, dobrze zaprojektowane i estetyczne zabawki. Do tego uniwersalny design, dobry pomysł i niekończąca się kreatywna zabawa! Dzięki temu ta francuska marka ma rzesze fanów na całym świecie.

Zobaczcie jakie produkty Djeco wybrali blogerzy i przeczytajcie jak im się sprawdziły.

Luna i jej mama Monika wybrały zestaw kreatywny Djeco:

Luna_Djeco_1 Luna_Djeco_2    Luna_Djeco_6_b

„Ten zestaw Djeco do malowania palcami jest fantastyczny. Cała zabawa polega  na uzupełnianiu ilustracji kolorami według instrukcji zawartej w dołączonej książeczce. W tym zestawie mamy obrazki z tygrysem, zebrą, wężem i drzewkiem, które malujemy palcami tak, aby powstała gotowa ilustracja. Farbki są bardzo przyjemne, mają kremową konsystencję, nie kapią, łatwo rozprowadzają się palcami i co ważne, łatwo spierają się z ubrania. Do ich aplikacji mamy przygotowaną specjalna podkładkę, na którą wyciskami taka ilość farbki, jaka jest nam potrzebna, a jest jej na tyle dużo, że zostanie jeszcze do innych dowolnych malowanek. Bardzo praktyczne są pojemniczki w formie buteleczek, higieniczne, pomagają w zachowaniu czystości, a farbę łatwo się z nich wyciska.”

Podobnie wybrały Ola i Julka z bloga cacaovo

14714526419_307400393a_b 14878154586_da9b123a75_b 14900833772_1188a90200_b MG_5789-938x625

„Zestawy Djeco lubimy szczególnie za estetyczną oprawę: Djeco współpracuje z artystami, którzy projektując dla dzieci, przemycają swój niepowtarzalny gust. Praca dzieci sprawa jednak, że efekt jest za każdym razem niezależnym i niepowtarzalnym dziełem. Dodajmy, że właściwie za każdym razem udanym, bo do zestawów dołączone są kredki, farby, nici i tak dalej w odpowiednich tonacjach, co sprawia, że nawet niewprawne rączki uzyskują harmonijną kolorystycznie kompozycję. A kto nasiąknie Djeco za młodu, ten będzie miał co robić w następnych latach, bo zestawy artystyczne znajdziemy tu i dla maluszków, i dla sprawnych nastolatków.”

Jednak Djeco to nie tylko zabawki. Agnieszka z bloga buuba.pl wybrała tekturową półkę w kształcie chmurki:

2DSC06431 DSC06438

„Moim zadaniem jest wynalezienie takiej rzeczy, która nigdy się nie znudzi, która nam wszystkim się podoba i tej dziury nie będzie szkoda. Ta półka właśnie taka jest. Chmurka, idealny kształt, mnóstwo półeczek na drobiazgi. Ona się nie znudzi, wzięłam ją z myślą o nowym domu, z myślą o tych ścianach co na tę półkę ich nie będzie szkoda.”

A dziś i jutro (20 i 21 luty 2015) w mamissima.pl promocja na wszystkie produkty Djeco.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here