Mamissima kocha króliki nie tylko na Święta Wielkanocne, ale właśnie przed nimi postanowiłyśmy pokazać Wam nasze ulubione. A królików, zajączków, pluszaków z dłuuugimi uszami u nas nie brakuje. Cieszymy się, że kicają w mamissimie przez cały rok, a ich fenomen jest totalny. Dzieciaki uwielbiają króliki chyba przede wszystkim za dłuugie uszy, my je lubimy bo kojarzą nam się z wiosną.

Zobaczcie listę naszych króliczych faworytów. Kolejność przypadkowa.

Króliki Trousselier

Uwielbiamy je za ich super miękkie futerka, śmieszne uszy i skrzydełka. Niektóre z nich potrafią nawet grać!

insta-10

Króliki Jelly Cat

Czyli totalny króliczy klasyk. Możemy nawet wysnuć hipotezę, że dziecko ktoremu podarujemy tego królika w dziecinstwie pokocha kroliki na zawsze, i żaden miś nie będzie w stanie im zagrozić. Super mięciutkie!

insta-47

Króliki Moulin Roty

Klasyki, uszyte z niesamowicie przyjemnej tkaniny. Łatwe do złapania, choćby najmniejszymi rączkami, super przyjemne do tulenia.

insta-8

Króliki Les Deglingos

Nieco szalone, cieszą dzieciaki w każdym wieku. Jak już nie śpią z nami w łóżku wędrują na półkę i super fajnie tam wygłądają.

insta-49

 Poniżej jeszcze więcej królików, które znajdziecie w mamissima.pl

kroliki-1

1. króliczy śliniak // 2. królicza przytulanka // 3. króliczy talerzyk // 4. królicza torebeczka // 5. króliczek do ciągnięcia // 6. królicza girlanda // 7. królicza lampka // 8. króliczki w walizce // 9. króliczek w beciku // 10. turkusowy króliczek