Na naszej półce z nowościami znajdziecie kilka gadżetów, które umilą Waszym maluszkom czas posiłku. Talerzyki, miseczki, bidony, sztućce, a także fartuszki od Penny Scallan sprawią, że każde kulinarne spotkanie będzie smaczną i radosną przygodą.

pudełko Akcesoria Penny Scallan są bardzo ładne i oryginalne, ale także wykonane z bezpiecznych materiałów. To australijskie produkty najwyższej jakości. Artykuły cechują wysokie standardy w doborze materiałów, dbałość o detale, a także to, że są ekologiczne (wykonane z bambusa). Nade wszystko jednak są funkcjonalne, poręczne, lekkie, wygodne i wytrzymałe – przejdą najbardziej wymyślne testy, jakim poddadzą je mali odkrywcy.

Ucieszą się też rodzice. Idea marki: „Mniej pracy dla mamy, więcej zabawy dla dzieci!” wyraża się w tym, że akcesoria łatwo utrzymać w czystości – można je myć w zmywarce.

penny scallan Kubki, naczynia, sztućce i bidony Penny Scallan, które znajdziesz w Mamissima, dzięki zastosowaniu podobnego wzornictwa i stworzeniu kilku kolekcji, można złożyć w uroczy komplet. Każdy może wybrać coś dla siebie.

scallan Zobacz nowości w Mamissima – czas na posiłek z Penny Scallan

Kubek bambusowy Penny Scalla

kubek penny scallan Funkcjonalny kubek bambusowy ze słomką i silikonową pokrywką stanie się ulubionym kubkiem Twojego dziecka (prawdopodobnie też Twoim). Piękny design, gumowa szczelna pokrywka oraz kolorowa słomka to rozwiązania, które pokochacie. Wykonane z bambusa.

Bambusowe sztućce

sztucce penny scallan Bambusowe sztućce sprawdzą się podczas codziennego użytkowania w domu, ale także na wszelkich wycieczkach i wyjazdach. Niezwykle lekkie, ergonomiczne – ułatwiają używanie ich każdemu maluchowi. Wykonane są z bambusa – przyjazne dla dziecka i środowiska.

Bambusowe naczynia

naczynia penny scallan Śliczne, bambusowe naczynia ucieszą każdego malucha – jedzenie z nich to prawdziwa przyjemność. Są bardzo ładne, miłe dla oka. Do tego są poręczne i lekkie, no i łatwe do zabrania ze sobą dosłownie wszędzie. Wykonane są z bambusa – są ekologiczne, biodegradowalne i przyjazne środowisku. Można je myć w zmywarce.

Bidon Penny Scallan

bidon penny scallan Lekki, śliczny bidon jest idealny do szkoły, na podwórko, na spacer, na wycieczkę, do przedszkola – absolutnie wszędzie. Wykonany z nierdzewnej stali spożywczej. Szyjka po odkręceniu pokrywy jest na tyle szeroka, że można ją swobodnie umyć w środku. No i ten design!

Fartuszek

fartuszek penny scallan Wspólne gotowanie, pieczenie, ale i inne kulinarne przygody wymagają stosownej oprawy. Idealnym gadżetem na tę okoliczność jest fartuszek. Ten od Penny Scallan jest w całości wykonany z bawełny pokrytej PCV, co sprawia, że wyczyszczenie go jest niezwykle łatwe – dziecko może eksperymentować ze smakami do woli.