Oj działo się, działo :)! Czerwiec był pełen przepychu, nowych działań, które sprawdzały nasze możliwości, akcji promujących zdrowe odżywianie…Było inspirująco, kolorowo, zdrowo, profesjonalnie. Zdradziliśmy też kilka sekretów tego co czeka Was niebawem :)!

Jesteśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwy bo ciągle dostarczacie nam wiele dowodów sympatii i prawdziwego uznania, że warto! – zobaczcie sami co działo się w CZERWCU NA INSTAGRAMIE

@miss_zi

Na początek jeszcze raz wielkie gratulacje dla świeżo upieczonej mamy: Zosi Ślotały. Jej synek pierwsze chwile spędza w koszu mojżeszowym od MAMISSIMA :)! SUPER! Zdrowia dla malutkiego synka życzymy :)!

Zdjęcie:@Kurdejszatan

Sledzicie profil Basi Kurdej- Szatan? To nie mogliście przeoczyć pokoiku, który mieliśmy przyjemność urządzić dla córeczki Basi i Rafała, HANI:) Pomagali nam w tym DEKORNIK, Lorena Canals oraz  MEBLE Sauthon i PAIDI. Basia relacjonuje na profilu ten projekt <3

@machina_smaku

Promujemy zdrowe jedzenie i wspaniałe mamy. Mamy, które przekuwają swoją pasję w prawdziwy biznes. Mamy, które walczą o zdrowie swoich dzieci – Taką mamą jest Justyna – twórca Machiny Smaku – koniecznie odwiedźcie jej profil -znajdziecie tam obłędne przepisy na wegańskie dania i całą garść inspiracji!

Zdjęcie: @ms_baika

Ola -mama dwóch uroczych córek, projektant wnętrz, architekt, autorka bloka www.msbaika.pl. My podglądamy jak pięknie urządza pokoiki dla swoich pociech i cieszymy się, że wybrane przez nią rzeczy są wsparciem w  macierzyńskiej przygodzie :)!

Zdjęcie:@projekt_matka

Kaśka Marcinkiewicz – fotografka i autorka bloga www.projektmatka.pl. Kasia sfotografowała bohaterkę naszej kolejnej odsłony WE LOVE MAMISSIMA. Narazie nie zdradzamy kim jest – możemy tylko powiedzieć, że jest BELLISSIMA :)!

Zdjęcie:@m_rozenek

Mieliśmy ogromną przyjemność być częścią urodzinowego konkursu Małgosi Rozenek 🙂 Widzieliście <3?

@monika_trenermama

Ten cudowny chłopiec z WISHBONE BIKE  to synek Moniki znanej jako TRENER MAMA 🙂 – dzielnej i pięknej mamy trójki wspaniałych dzieciaków. Monika jest też profesjonalną trenerką… Więcej o tej przepięknej i wysportowanej mamie przeczytacie już w połowie LIPCA.

To był pracowity CZERWIEC i zapowiedź wspaniałych wakacji!