Nie wyobrażamy sobie pokoju dziecka bez miękkiego, miłego i łatwego do utrzymania w czystości dywanu, na którym maluch (i jego mama) może poleżeć i przejrzeć książeczkę, usiąść, by poukładać puzzle czy po prostu przykucnąć, by porobić… nic. Dywan w pokoju być musi!

a

Dywany są różne – wiadomo. Różnią się między sobą bardzo – nie tylko kolorami, grubością, ale także jakością i komfortem użytkowania. My bardzo lubimy dywany Lorena Canals – wełniane, akrylowe i – to nasz hit – do prania w pralce. Dbamy o to, by wciąż były obecne na mamissimowych półkach.  Są świetne.

1

Marka Lorena Canals istnieje na rynku od ćwierćwiecza! Jej dywany uwielbiają i rodzice, i dzieci. Dlaczego? Co jest w nich takiego wyjątkowego?

1

Dywany Lorena Canals tworzą wnętrze – produkowane są w naprawdę wielu kolorach, wzorach i kształtach. Ów dywanowy wachlarz jest bardzo szeroki, dlatego można znaleźć dywan dla dziewczynki i chłopca, niemowlaka i nastolatki (lub nastolatka). Każdy zadba o przyjemną atmosferę wnętrza, będzie kropką nad i – zepnie pokój w stylową całość.

1

Dywany są ciepłe, grube, solidne i trwałe, jednocześnie delikatne i wyjątkowo miękkie. Dzieje się tak za sprawą wyselekcjonowanych materiałów i produkcyjnej dbałość o każdy detal. Dywany są robione ręcznie, przy użyciu naturalnych materiałów i barwników. Tę jakoś i widać, i czuć.

1

I to, co jest niesłychanie ważne, gdy się ma w domu małego łobuziaka, żywe srebro czy małą artystyczną duszę – dywany są łatwe w czyszczeniu, odporne na zabrudzenia, bezpieczne dla alergików i większość z nich (to nasze ulubione!) można prać w pralce. Czy można sobie wyobrazić bardziej wdzięczny dywan?

1 Zobacz dywany Lorena Canals w Mamissima

Dywan akrylowy Pattern Black

1 Dywan Akrylowy Carazon Alas

12 Dywan do prania w pralce World Map

9 Dywan do prania w pralce Galleta

13 Dywan do prania w pralce Hippy

10 Dywan Wełniany Star

11 Dywan do prania w pralce Stars

14 Dywan do prania w pralce Pineapple

2 Dywan do prania w pralce Degrade Emerald

3 Dywan do prania w pralce Trenzas Soft

4 Dywan do prania w pralce Tricolor Stars

5 Dywan do prania w pralce Topos

15 Dywan do prania w pralce Corazones

6 Dywan do prania w pralce Flores

7 Dywan do prania w pralce Estrellitas

8 Dywan do prania w pralce Solidaria

16 Dywan do prania w pralce flaga amerykańska

17 Dywan do prania w pralce Puntilla

18