Kiedyś nauczyli Was wszystkiego! Wstawali w nocy, karmili, leczyli, podawali rękę gdy upadaliście, ocierali starte kolana, osuszali pierwsze łzy, uczyli, wspierali, pomagali w każdej potrzebie…Byli i są – Zawsze możecie na nich polegać! – Wasi rodzice i wspaniali dziadkowie dla Waszych dzieci.

Teraz będąc rodzicami pojęliście jak ciężką pracę wykonywali przy Was. Zawsze gotowi  Wam pomóc, dać radę i „rozpieszczać” Wasze dzieciaki.

zdjęcie

Ale od tego są właśnie ukochani Dziadkowie, który już jutro 21 Stycznia ( DZIEŃ BABCI ) i pojutrze 22 Stycznia ( DZIEŃ DZIADKA )  będą mieli swoje święto – NIE ZAPOMNIJCIE O NIM  i podarujcie im laurki, kwiaty, słodkości.

Bez nich świat byłby o wiele smutniejsi. To w ich ramionach maluchy natychmiast zasypiają, to oni są w stanie wysłuchać i odpowiedzieć na tysiące pytań – najwspanialsi, cudowni dziadkowie :)!

Cierpliwi, uśmiechnięci, życzliwi, łagodni – tacy są właśnie dziadkowie i w DNIU ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY IM DUŻO ZDROWIA, UŚMIECHU I WSPANIAŁYCH WNUKÓW :)! do rozpieszczania. 

DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE JESTEŚCIE !

 

Zdjęcie profilowe