Szukacie inspiracji wnętrzarskich, fashion lub lifestyle?

Koniecznie zajrzyjcie na przepiękny, pastelowy profil Sylwii, znanej jako @_sylvika 🙂 Na co dzień mamy dwóch przeuroczych dziewczynek, dwuletniej Laury i dwumiesięcznej Gai, która opowiedziała nam o wymarzonym Dniu Dziecka dla siebie i swoich córeczek.

 

 

Dzień Dziecka to dla mnie… Przede wszystkim dzień wypełniony po brzegi uśmiechem dzieci, ale także rodziców, bo przecież każdy ma w sobie dziecko i to święto nas wszystkich 😉

 

Moje najpiękniejsze wspomnienia z Dnia Dziecka… Ten dzień był zawsze dniem totalnej beztroski, zabaw i wyprawy do zoo. Nie mogło zabraknąć też lodów i waty cukrowej. Jej smak, zapach i to jak w magiczny sposób powstawała na drewnianym patyczku zawsze będzie przywodzić mi wspomnienie dzieciństwa i czasu beztroski.

 

 

Moje dzieci uwielbiają bawić się … Laura uwielbia bawić się lalkami, misiami, jest bardzo opiekuńcza, to taka mała mamusia. Ale najbardziej lubi kiedy bawimy się wspólnie, układamy klocki, rysujemy, śpiewamy.

 

 

Wolny czas spędzamy…Zawsze razem. Czy to na spacerze, czy wspólnych zabawach w domu, czy też wyjeżdżając na wycieczki za miasto.

 

 

Najciekawsze miejsca w moim mieście dla dzieci to… Zdecydowanie zoo!  Każde dziecko uwielbia zwierzątka , a obserwowanie z bliska różnych gatunków które na co dzień widzi się tylko w książeczkach to dopiero atrakcja!

 

 

 Jak planujecie spędzić tegoroczny dzień dziecka?

Ten dzień będzie na pewno wyjątkowy, bo to pierwszy dzień dziecka spędzony we czwórkę. Nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów, ale jedno jest pewne – spędzimy ten dzień razem. Myślę, że wyjedziemy gdzieś za miasto, może zorganizujemy piknik.

 

Jakie produkty wybrała Pani w Mamissimie i dlaczego?

Rowerek biegowy marki Kids Concept – Pierwszy rower Laury na pewno umili nam wspólne spacery

Wieża z kartonowych klocków marki Petit Monkey – Laura uwielbia budować, a jeszcze bardziej burzyć. A możliwości zabaw jest mnóstwo.

Plecak marki Rex – Pomieści wszystkie dziecięce skarby. Będzie idealny na nasze wspólne wycieczki jak i do przedszkola.

Metalowe Liczydło marki Little Dutch – Posłuży nie tylko do nauki liczenia, ale również będzie piękną ozdobą pokoju

Otulacz marki Maki Mon Ami – idealny do otulania, spowijania, a także jako zasłonka  przeciwsłoneczna.

Bon prezentowy do sklepu Mamissima – idealny, jeżeli nie masz konkretnego pomysłu na prezent.

 

 

Dziękujemy serdecznie za rozmowę 🙂 Życzymy udanego i niezapomnianego Dnia Dziecka 🙂

Zdjęcia: @_sylvika