Weekend zapowiada się cudownie, a do Dnia Dziecka został już tylko tydzień 😀 Macie już wymarzone prezenty dla swoich pociech?

Sprawdźcie co wybrała w naszym sklepie Marta, która tworzy niezwykły profil na Instagramie: @daily_life_with_my_eyes. Mama 4-rki wspaniałych dzieciaków; 8-letniego Jonatana, 5-letniej Noemi, 3-letniej Lenki i 9-cio miesięcznego Oliwiera 🙂

Dzień Dziecka to dla mnie… dzień rozpieszczania dzieci 🙂 Tego dnia mogą decydować co chcą zjeść i gdzie mają ochotę pojechać. Robimy zazwyczaj wagary od przedszkoli 😉

Moje najpiękniejsze wspomnienia z Dnia Dziecka… po prostu bycie razem. Uwielbiałam gdy mama była w domu, tata zawsze tego dnia obdarowywał nas słodyczami.

Moje dzieci uwielbiają… bawić się chyba we wszystkie zabawy jakie znam. Przez to, że jest ich czworo to nie ma nudy 😉 Zawsze ktoś podsunie pomysł na zabawę. Jedynie kiedy się rozejdą po swoich pokojach to zaczynają zabawy adekwatne do płci- dziewczynki wyciągają lalki i wózki, chłopcy wszelkie pojazdy, tory i klocki.

Wolny czas spędzamy… zazwyczaj na powietrzu. Mieszkamy w domu więc mamy swój plac zabaw i ogród w którym spędzają całe popołudnia. Kiedy pogoda nie sprzyja, wyciągamy planszówki, puzzle, zabawki i możemy tak się bawić na podłodze do wieczora.

Najciekawsze miejsca w moim mieście dla dzieci to… skansen, dzieci za każdym razem odkrywają coś nowego, kochają zwierzęta które tam mieszkają.

Moja ulubiona kawiarnia, która jest przyjazna dzieciom to… cafe baby- przytulne miejsce, smaczna kawa i sala dostosowana dla maluszków jak i tych starszych. Oczywiście ogród z atrakcjami 🙂

Jak planujecie spędzić tegoroczny Dzień Dziecka? W tym roku wyjątkowo bo mamy ślub męża siostry, więc na pewno na długo ten dzień zapamiętają 😉

Jakie produkty wybrałaś w Mamissimie i dlaczego?

Wózek spacerowy dla lalki marki Barrutoys–  Mając w domu fanki wózków, nie mogłam przejść obojętnie obok tej spacerówki, ma piękny design 🙂

Drewniana tęcza marki Little Dutch – Uwielbiam drewniane zabawki, cenię za jakość i długotrwałość. Idealna zabawka dla malutkich rączek jak i tych nieco większych, pobudza kreatywność w budowaniu.

Ozdobna poduszka z frędzlami marki Maki Mon Ami – Idealnie wpasowała się do pokoju dziewczynek, delikatna i piękna jednocześnie. Młodsza córka uwielbia na niej odpoczywać.

Innowacyjny bidon marki B. Box – Rewelacja! Z racji tego że syn jest kp, nie akceptuje butelek. Bidon od razu został zaakceptowany i jest awantura jeśli zapomnę go z domu gdy z niego wychodzimy.

Smoczek marki Bibs – Te smoczki są z nami od urodzenia najmłodszego synka, mamy kilka sztuk bo ciężko się na jeden zdecydować, gdy tyle kolorów w sklepie. Piękne stonowane kolory i ten kształt!

Plecaczek marki Petit Monkey – Dziewczęcy piękny wygląd. Służy nam na każdą wycieczkę. Dziewczynki zawsze noszą w nim swoje skarby i tylko kłótnia która ma go nosić. Obydwie są jego fankami 🙂

Zestaw gumek do ścierania Macaron marki Rex – Te gumki są obłędne! Piękne pastelowe kolory, wyglądają jak oryginalne ciasteczka.

Szczotka z lusterkiem marki Rex – Starsza córka sama ją wybrała bo o takiej ponoć marzyła 😉 piękny gadżet dla małej księżniczki, ale i praktyczny!

Butelka na wodę marki Rex – Niezastąpiona podczas naszych wycieczek!

Marto, dziękujemy serdecznie za rozmowę 🙂 Życzymy udanego i niezapomnianego Dnia Dziecka 🙂

Zdjęcia: @daily_life_with_my_eyes