Nie wiem czy znacie, ale jeśli nie to musicie jak najszybciej to nadrobić, profil na Instagramie @dziecilasu.pl. Profil prowadzą Ewelina (edukator kulinarny) i Irena (fotograf) wraz ze swoimi 5 córkami 🙂

Jak same o sobie piszą, chcą pokazywać dzikie wychowanie, dziecięcą wyobraźnię i swobodę myślenia. Uwielbiają gotować, fotografować, czytać i grać na instrumentach.

Dziś odpowiedziały nam na kilka pytań dotyczących Dnia Dziecka…

Dzień Dziecka to dla mnie… dzień, w którym moje dzieci powinny czuć się wyjątkowo. I choć każdego dnia staramy się spędzać wspólnie jak najwięcej czasu, to tego dnia chcę by czuły się najważniejsze.

Moje najpiękniejsze wspomnienia z Dnia Dziecka… Moje wspomnienia są zbyt niewyraźne więc śmiem podejrzewać, że nic wyjątkowego tego dnia mnie nie spotykało. Dlatego też tak bardzo chcę by dzień dziecka moich dziewczyn był inny niż wszystkie w ciągu roku, godny zapamiętania i pełen miłych wspomnień.

Moje dzieci uwielbiają bawić się… ze sobą. Między dziewczynkami jest niewielka różnica wieku, więc bardzo dobrze się dogadują. Czy bawią się pluszakami, klockami czy w chowanego, w domu czy na podwórku w piasku i błocie, najważniejsza by robić to razem. Wspólna zabawa to dla nich najlepsze i beztroskie chwile, które najpiękniej budują ich relacje.

Wolny czas spędzamy… w lesie, na świeżym powietrzu, na łonie natury. To tam czujemy się najlepiej, swobodnie, dziko i beztrosko.

Najciekawsze miejsca w moim mieście dla dzieci to… LAS. Mieszkamy w małej miejscowości z dala od miasta i to łono natury jest najciekawszym miejscem dla naszych dzieci. Pobudza wyobraźnię, daje możliwość przeżywania niesamowitych przygód i odkrywania nieznanego.

Moja ulubiona kawiarnia lub restauracja, która jest przyjazna dzieciom to… na naszej wsi nie ma takich miejsc, najlepsza kawiarnia czy restauracja to kuchnia u sąsiadki ☺ To tam zjesz najsmaczniej i spędzisz najmilsze chwile.

Jak planujecie spędzić tegoroczny dzień dziecka? Zaczniemy od późnej pobudki i długim leniuchowaniu w łóżku, przytulasach i wygłupach. Śniadanie zjemy na tarasie, a zaraz po nim damy się ponieść wyobraźni dziewczynek! To będzie ich dzień, więc decyzja będzie należała do nich. Nie planujemy jednak większych wyjazdów, wypadów do knajpek czy miejsc zabawy. Myślę, że spędzimy ten dzień na łące, w lesie lub nad jeziorem. Będzie piknik, wycieczka rowerowa i beztroskie zabawy.

Jakie produkty wybrała Pani w Mamissimie i dlaczego?  W Mamissimie wybraliśmy głównie rzeczy, które będą dla dziewczynek praktyczne każdego dnia i jednocześnie umilą nam tegoroczny dzień dziecka. Butelki na napoje, plecak, worek, torebka idealnie przydadzą nam się na piknik. Bańki pozwolą się dobrze bawić, a szczotki zadbają o włosy dziewczynek i ich lalek.

Na zdjęciach zostały pokazane następujące produkty:

Butelka marki Petit Monkey

Parasolka marki Rex

Pojemniki na żywność marki Petit Monkey

Plecak – worek marki Rex

Torebka marki Rex

Butelki na wodę marki Rex

Szczotka z lusterkiem marki Rex

Kosmetyczka marki Penny Scallan

Bon prezentowy do sklepu Mamissima

Dziękujemy serdecznie za rozmowę i podzielenie się z nami kawałkiem Waszego świata. życzymy udanego i niezapomnianego Dnia Dziecka!

Zdjęcia: @dziecilasu.pl