Dzień Dziecka, to jedna z tych okazji w roku, które wywołują ogromy uśmiech na twarzy. Zarówno tych małych, jak i nieco większych. Wspomnienia z dzieciństwa sprawiają, że ten dzień jest wyjątkowy. Dla nas, pracujących w sklepie Mamissima, to również czas szalonej pracy, inspiracji i zadowolenia z tego, że Wasze dzieci dostaną najpiękniejsze zabawki.

Przez kolejne dni i tygodnie będziemy Wam podpowiadać, które zabawki z naszej oferty sprawią największą radość Waszym Maluszkom. A jest w czym wybierać 🙂 Czas zacząć Dzień Dziecka z Mamissima 🙂

A tymczasem mamy dla Was pierwsze podpowiedzi…

Coś dla niemowlaka…

Zacznijmy od tych najmłodszych, jeszcze nie chodzących dzieci. Kupując prezent dla nich, warto postawić na bezpieczeństwo i walory poznawcze. Mogą być to miękkie książeczki, gryzaki czy małe grzechotki, które bez problemu mieszczą się w małej łapce.

Książeczki marki Jellycat, to jedne z najpiękniejszych jakie są na rynku. Przede wszystkim są kolorowe, a kolory są pięknie nasycone. W środku znajdziemy wiele różnych faktur materiałów, które dziecko może poznawać. Link do książeczek znajdziecie tu (klik)


Gryzak w kształcie zwierzątka, z naturalnego kauczuku to propozycja dla małych gryzoni 🙂 To idealny przyjaciel każdego ząbkującego maluszka.

Mała, sensoryczna grzechotka z gryzakiem marki Lilliputiens to rozwiązanie 2 w 1. Idealna w domu i na spacerze. Kolory zachęcają do zabawy i poznawania kolorów oraz kształtów.

Coś dla roczniaka…

Roczne dzieci to już wulkany energii. Już bardzo stabilnie siedzą, raczkują i próbują pierwszych kroków. Ciężko za nimi nadążyć. Poniżej kilka propozycji, które pozwolą zainteresować je na dłużej.

Kartonowa wieża z klocków Little Dutch to zabawka, którą można się bawić godzinami i nigdy się nie nudzi. Mało tego…jest bardzo bezpieczna, gdyż klocki są lekkie i nie zrobią maluszkowi krzywdy, nawet podczas zabawy w rozwalanie ustawionej wieży 🙂

Sympatyczny słonik, miś polarny czy tygrys marki Little Dutch to idealny przyjaciel do zabrania na spacer.

A co powiecie na szaloną przejażdżkę jeździkiem Wheely Bug? W sekrecie Wam zdradzimy, że dzieciaki je uwielbiają 🙂

Coś dla przedszkolaka…

Młodsze i starsze przedszkolaki, czyli dzieci w wieku od 2 do 5 lat, mają już swoje pasje. Zobaczcie zabawki, które będą je w tym wspierać.

Wielbicielki jednorożców pokochają te klocki. Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci.

Mini projektor do wyświetlania historyjek, marki Buki. W zestawie znajdują się: latarka-projektorek oraz 3 krążki po 8 slajdów ze zdjęciami.Dziecko przy użyciu zdjęć może tworzyć ciekawe historyjki, co pobudza jego wyobraźnię i kreatywność.

Ogromny, pluszowy dinozaur marki Melissa and Dough dla wielbicieli dinozaurów 🙂

A dla wielbicieli koni – ogromny koń.

Myszki Maileg to zawsze prezentowy strzał w dziesiątkę. Nie znamy ani jednej dziewczynki, która przeszłaby obok nich obojętnie (chłopcy też je uwielbiają).

Kolejne propozycje już niebawem. Koniecznie zaglądajcie do nas 🙂