Znacie Instagramowy profil @patrycja_czekaj? Jeżeli jeszcze nie, koniecznie musicie to nadrobić 🙂 

Patrycja jest mamą dwóch chłopców, 5-letniego Natana i miesięcznego Juliana. Codziennie przenosi nas w niezwykły świat macierzyństwa, a jej największą pasją jest taniec. Jak sama mówi, sala treningowa jest jak Jej drugi dom:)

 

Zapraszamy Was do świata pięknych i wyjątkowych kadrów 🙂

 

Dzień dziecka to dla mnie… Jeden z piękniejszych dni w roku! Dzień, w którym szczęście, radość i uśmiech moich chłopców są najważniejsze. W tym dniu możemy ich bezkarnie rozpieszczać. Spełniają się też małe marzenia.

Moje najpiękniejsze wspomnienia z Dnia Dziecka… To zdecydowanie chwile, które spędzaliśmy wszyscy razem!

Moje dzieci uwielbiają bawić się… Natan jest bardzo żywiołowym dzieckiem, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Uwielbia wszystkie zabawy, w których może się wyszaleć, dlatego te na świeżym powietrzu są tymi które uwielbia! Przejażdżki rowerowe, wygłupy na trampolinie, gra w piłkę z moim młodszym bratem i wiele innych, takich które tylko on rozumie 🙂

Julian jest póki co za mały na zabawę, pewnie jak dorośnie będzie szaleć razem z bratem. Teraz to taki mały „przytulasek”. Najszczęśliwszy kiedy jest tulony.

Wolny czas spędzamy… Razem! Teraz już we czwórkę, co jest małym wyzwaniem. Uwielbiamy wycieczki, spacery, czasami też po prostu leniuchujemy 🙂

Najciekawsze miejsca w moim mieście dla dzieci to… z pewnością krakowskie ZOO! Wiadome, wszystkie dzieci kochają zwierzątka. Krakowski Rynek i gołębie to nasze drugie ulubione miejsce. Choć ja osobiście gołębi się boję, Natan mógłby biegać za nimi godzinami. Będąc w Krakowie warto zajrzeć też do ogrodu doświadczeń im. Stanisława Lema. Ostatnim naszym ulubionym miejscem, kiedy chcemy pospacerować w ciszy i bez tłumów jest Puszcza Niepołomicka.

Moja ulubiona kawiarnia lub restauracja, która jest przyjazna dzieciom… W Krakowie można znaleźć wiele świetnych restauracji. Naszą ulubioną jest Kompania Kuflowa pod Wawelem. Oprócz  smacznych dań dla  dorosłych, mają też osobne menu dla dzieci. Ogromnym plusem jest sala rodzinna, w której można zjeść w ciszy i spokoju. Obok tej sali znajduje się cztero-poziomowy plac zabaw ze zjeżdżalniami i mnóstwem kulek.

Jak planujecie spędzić tegoroczny dzień dziecka? W tym roku spędzimy go nietypowo bo na urodzinach kuzynki chłopców. Z pewnością będzie to dzień pełen szaleństw z pysznymi smakołykami!

Jakie produkty wybrała Pani w Mamissimie i dlaczego?

Dla swojego starszego synka Natana, wybrałam dwa prezenty, które od razu stały się jego ulubieńcami!

  • Hulajnoga marki Scootandride to zdecydowanie strzał w dziesiątkę! Dla mojego aktywnego pięciolatka spisuje się idealnie. Jest łatwa w prowadzeniu, stabilna i zwrotna dzięki temu świetnie sobie na niej radzi.
  • Lunchbox marki Rex to mój drugi wybór. Wiosna i lato to czas kiedy większość wolnego czasu spędzamy na świeżym powietrzu. To piękne pudełeczko sprawdza się idealnie podczas długich spacerów. Zabieramy do niego ulubione smakołyki i owoce.

Dla młodszego synka Julka, wybrałam coś co umili mu zasypianie i wieczorny sen:

  • Poduszkę do przytulania marki Maki Mon Ami. To już nasza kolejna poduszka tej marki. Dla Julka wybrałam mniejszą wersję tej, którą ma Natan. Jest niezwykle mięciutka i delikatna. Idealna do tulenia i zasypiania.
  • Lampkę Dino marki Petit Monkey wybrałam głównie z myślą o nocnych pobudkach. Lampka ta świeci delikatnym światłem, nadając przytulny klimat. Jest też piękną ozdobą, a kiedy Julek podrośnie będzie też świetną zabawką.

 

Dziękujemy Patrycjo za rozmowę i życzymy Wam wspaniałego i niezapomnianego Dnia Dziecka:)

 

Zdjęcia: @patrycja.czekaj