Dziwne, zaskakujące i pomysłowe… tak, tak – mamy wiele takich produktów w swojej ofercie 🙂 Mamy nadzieję, że lubicie gadżety, gdyż pokażemy Wam dziś kilka z nich.

Kosz na śmieci i przytulanka w jednym? To Tidy Freaks! Koniec chowania po kieszeniach…do akcji wkraczają one…

Wielofunkcyjne zabawki dla dzieci marki Tidy Freaks to świetne przytulanki, która uczą maluszki sprzątania i utrzymywania porządku. Dzięki nim nasze samochody, domy, przedszkola i pozostałe miejsca zawsze będą czyste i wolne od śmieci. Wesołe stworki pomogą w tym zadaniu. Wnętrze brzuszka wykonane jest z łatwego w czyszczeniu wodoodpornego materiału, który szybko i łatwo można wyczyścić. Dzięki rzepom umiejscowionym z tyłu lalki łatwo jest ją zamocować na zagłówku fotela, łóżeczku, wieszaczku, itp..

Bujak do wózka, brytyjskiej marki Rockit. Delikatne wibracje spowodują że Twoje dziecko ukołysze się do snu dzięki 30-minutowemu cyklowi kołysania, a Ty dzięki temu możesz poświęcić się swoim sprawom!

Rockit Rocker jest odporny na deszcz, dzięki czemu można go używać tak w domu jak i podczas spacerów.

Oryginalny , ergonomiczny nocnik amerykańskiej firmy Summer Infant pomoże Twojemu dziecku w nauce samodzielnego korzystania z toalety. Nocnik wyglądem przypomina małe WC dzięki czemu, ułatwi dziecku przejście na prawdziwą toaletę. Nocnik posiada uchwyt do spłukiwania który wydaje prawdziwe dźwięki płynącej wody, który będzie nagrodą i zachęci dziecko do korzystania z toalety. Pojemnik na chusteczki pomoże rodzicom nauczyć dziecko higienicznych nawyków i czystości.

Od dziś kąpiel dziecka stanie się samą przyjemnością. Dziecięca wanienka z domowym SPA jest w pełni wymiarowa, która dostosowuje się do etapów rozwoju i wzrostu dziecka. Wanienka posiada trzy tryby zmiany strumienia wody do tworzenia bąbelków i jacuzzi 🙂

Zwariowana zabawka do nauki raczkowania? Dlaczego nie!

Zaprojektowana by rosnąć razem z dzieckiem poprzez 3 etapy. Pierwszy etap zabawy (dla dzieci, które jeszcze nie raczkują) polega na zabawie pszczółką-grzechotką, która zabawnie kołysze się i nie upada. Na drugim etapie zabawy (dla dzieci, które zaczynają raczkować) pszczółka jeździ dookoła w swojej chmurce. Kiedy dziecko wyciągnie pszczółkę, pojazd zaczyna kręcić się wokół własnej osi. Trzeci etap (dla dzieci, które swobodnie raczkują) polega na tym, że pojazd pszczółki, w przeciwieństwie do drugiego etapu, nie porusza się już według określonego schematu. Ucieka przed maluchem w różnych kierunkach. Żywiołowa zabawa gwarantowana! Pojazd pszczółki unika przeszkód dzięki wbudowanym czujnikom. Nasza zmotoryzowana pszczółka rzuca wyzwanie i zachęca wszystkie maluchy to tego, by uczyły się podążać na czworaka za kolorowymi światełkami, energetycznymi dźwiękami i słodkimi odgłosami bzyczenia.

Czy wiecie co to jest Sound Machine? Jeśli nie czas szybko to nadrobić. To mały głośniczek, który po naciśnięciu wybranego guzika wydaje różne, dziwne dźwięki – posiada 9 dźwięków odpowiednich dla danego rysunku obok np. oklasków, trąbki, czy orkiestry. Zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy 🙂

 

Wszystkie gadżety dostaniecie w sklepie Mamissima.pl

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będziemy bardzo wdzięczni, jak podzielisz się nim w mediach społecznościowych 🙂