Ząbkowanie to nie lada wyzwanie dla małych gryzoni i ich rodziców. Nieprzespane noce, płacz i odwieczne pytanie: jak pomóc swojemu dziecku? Są różne sposoby, które pomagają ulżyć cierpiącemu maleństwu: maści, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe i gryzaki. My dziś skupimy się na tych ostatnich i pokażemy Wam, jak ogromny wybór ich mamy w naszym sklepie Mamissima.

Gryzak Kawan to idealny przyjaciel podczas okresu na wzmożone gryzienie zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci

Hevea, rodzaj wiecznie zielonych drzew pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej. Kauczuk pozyskiwany z drzewa Hevea jest wolny od bisfenolu (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), PVC(polichlorku winylu) oraz ftalanu.

Gryzak kaczka kauczukowa Kawan została “odlana” w całości – dlatego nie ma w niej żadnych załamań ani perforacji, w których mogłyby się zbierać drobnoustroje i bakterie.

Gryzak Kawan malowany jest ręcznie pigmenetem roślinnym i został zaopatrzony w otwór idealnie dostosowany do małych rączek , aby nie tylko był bezpieczny podczas masowania dziąsełek , ale tez wygodny w trzymaniu.

Zasmakuj w designie! Wyjątkowy, miękki gryzak dla niemowląt wykonany w 100% z naturalnego kauczuku. Idealny na cały okres ząbkowania!

Naturalna guma, czyli kauczuk, pozyskiwana jest z drzewa kauczukowca w postaci mleczka i poddawana obróbce termicznej. Do barwienia używane są barwniki spożywcze. Niezwykła miękkość gwarantuje delikatny masaż dziąseł. Ergonomiczny kształt gryzaka dostosowany jest do możliwości motorycznych małych dzieci już od około 3 miesiąca życia, kiedy niemowlę zaczyna świadomie chwytać przedmioty. Odpowiedni rozmiar oraz grubość zapewniają swobodę gryzienia oraz ssania zabawki.

Gryzak z wizerunkiem MRB odlewany jest w całości, przez co nie ma w nim dziurek. Może zatem służyć w kąpieli i podróży, zawsze dając się łatwo wyczyścić.

Produkt w 100% naturalny. Nie zawiera PVC, ftalanów ani bisfenolu. Jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.

Matchstick Monkey to idealny gryzak na wyrzynające się ząbki.
Z tyłu główki małpka posiada miękką silikonową szczoteczkę do masowania dziąseł i ząbków na którą możemy nałożyć żel kojący lub pastę.Gryzak amerykańskiej firmy Boon. Wykonany z miękkiego sylikonu, umożliwia dziecku samodzielne jedzenie owoców i warzyw, które są wyciskane przez małe otwory. Niezwykle przydatny podczas ząbkowania u dzieci. Jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Gryzak dla niemowląt, marki Mombella wykonany jest z wysokiej jakości silikonu. Zaprojektowany tak, aby dziecko nie miało możliwości zadławienia się. Odpowiedni kształt i rozmiar umożliwają dziecku łatwe chwytanie. Można używać go w zmywarce, mikrofalówce, a także zamrażarce. Silikonowy gryzak chłodzący, amerykańskiej marki Skip Hop. Zapewnia dziecku chłodny komfort w domu i w podróży. Gryzak utrzymuje niską temperaturę dzięki wkładowi ze stali nierdzewnej, który pokryty jest teksturowanym silikonem, idealnym do masowania dziąsełek. Można go bezpiecznie umieścić nawet w zamrażarce.

 

Gryzak z grzechotką dla niemowląt, marki Mombella. Kształt gryzaka zachęca do zabawy i jest łatwy do złapania przez małe rączki 🙂

Gryzaczek drewniany z koralikami dla niemowląt, kanadyjskiej marki Loulou Lollipop. Wykonany z wysokiej jakości silikonu spożywczego oraz drewna bukowego. Pierścień z drewna brzozowego został zaimpregnowany ekologiczną oliwą z oliwek i woskiem pszczelim.

Gryzaczek dla niemowląt, hiszpańskiej marki Lanco. Wykonany z wysokiej jakości silikonu spożywczego. Przyjazny i pomocny w okresie ząbkowania. Może być stosowany od urodzenia. Doskonale pasuje do małych dłoni dziecka. Nie zawierają BPA, PCV, ftalanów oraz nitrozaminów.

To tylko niektóre z propozycji. W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo innych grayzaków wystarczy zobaczyć tu (kilk).

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będziemy bardzo wdzięczni jeśli udostępnisz go w mediach społecznościowych 🙂