Hevea jest marką, o której się mówi. Jest popularna wśród rodziców, którzy z troską myślą o swoich dzieciach i z rozmysłem wybierają wszelkie akcesoria i gadżety. Produkty Hevea są w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich konsumentów – i najmłodszych, i tych nieco starszych, tak zapalonych ekologów, jak i tych, którzy cenią użyteczność czy niebanalny design. Bo są niezwykłe – zdecydowanie wyróżniają się na sklepowych półkach, choć nie krzyczą tęczą barw.

3

Hevea

Hevea w swojej ofercie ma całą gamę smoczków, gryzaków, zabawek i akcesoriów kąpielowych wykonanych z naturalnego kauczuku. I właśnie od kauczuku, wiecznie zielonego drzewa hevea pochodzącego z Ameryki Południowej i Środkowej, wzięła się nazwa firmy.

1 Ekologiczne, biodegradowalne, bezpieczne

Kauczuk, pozyskiwany z hevea, jest wolny od bisfenolu (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu. Jeśli zaś chodzi o akcesoria tekstylne – mają nadruki z atramentu sojowego i wykonane z organicznej bawełny (uprawianej bez użycia herbicydów, pestycydów, nawozów sztucznych czy genetycznie modyfikowanych organizmów – GMO). To dlatego produkty Hevea są bezpieczne w użytkowaniu, ekologiczne i biodegradowalne.

2

Dbałość o detale

Ale Hevea to także funkcjonalność i wygoda, a także dbałość o każdy detal zapewniający komfort i absolutne bezpieczeństwo dziecka. Na uwagę zasługuje choćby przemyślana forma – dzięki temu, że smoczki, zabawki czy gryzaki są „odlewane”, nie mają zagłębień czy otworków, co sprawia, że są niezwykle higieniczne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Świetny patent!

a0365ac705ddaa286a31024ddcfbc109

Podczas gdy inne smoczki pakowane są w zbędne ilości plastiku, który nie jest obojętny dla środowiska, produkty Hevea pakowane są w pudełka zrobione z papieru z odzysku. Dzięki temu są nie tylko ekologiczne, ale i stylowe. Fantastyczne na prezent.

4 Estetyka

Jeśli chodzi o wygląd zarówno zabawek, jak i smoczków, zdania są podzielone. Jednych ów oryginalny, nostalgiczny, wręcz retro wygląd ujmuje i zachwyca. Inni uważają, że poszanowanie środowiska może iść w parze z bardziej uniwersalną estetyką. Nam się ten duch retro, zwłaszcza w kompilacji z zacną ideą, bardzo podoba. Kupujemy to!

5 Koniecznie zajrzyj na półkę Hevea w Mamissima

Zabawka do wody Kawan Kaczka

cb798b79cfc930187b82fe88fa44fb3d Kawan to kąpielowy przyjaciel dzieci w każdym wieku. Jest uroczy, dobrze zbudowany i bardzo higieniczny. I nie chodzi wyłącznie o to, że lubi kąpiele (choć w roli piłki także czuje się świetnie).

1 Kawan jest odlany w całości, nie osadzą się więc na nim żadne zanieczyszczenia. Po kąpieli wystarczy opłukać go czystą wodą. Kawana można kupić zarówno solo, jak i w zestawie czy w wersji mini.

Zabawka do wody Alfie Junior Kaczuszka

alfie Kaczuszka Alfie Jrj. jest urocza, ale także higieniczna (odlana w całości, nie ma w niej dziurek i zagłębień) i bezpieczna. Cieszy, bawi – kiedy trzeba, pobudza wyobraźnię lub staje się piłką (jest elastyczna). Towarzyszka żabki i rybki w zestawie Zabawki do kąpieli Sadzawka.

sadz Mata antypoślizgowa

f096fe2cda1b55d3ec3464d0eb6282ad Antypoślizgowa mata do wanny Hevea to doskonałe uzupełnienie kąpieli w wannie i pod prysznicem. Zapewnia komfortową i bezpieczną higienę malucha. Mata jest niesamowicie miękka wykonana z bezpiecznego naturalnego kauczuku wolnego od BPA i ftalnów.

Kauczukowy gryzak Kawan Kaczuszka

2e86c4eec10fc7641605814489061272 Gryzak Kawan to idealny przyjaciel podczas ząbkowania. Jest higieniczny, bezpieczny, ale i poręczny – ma otwór idealnie dostosowany do małych rączek.

Gryzak panda

a Gryzak kauczukowy Panda został “odlany” w całości – nie ma w nim załamań, otworków ani perforacji, które mogłyby stanowić siedlisko bakterii. Idealny dla małych rączek i ząbkujących dziąsełek.

Kauczukowa piłka w gwiazdki

bb415a0aa1b646e9d5768a7082b38120 Piłka do kąpieli i nie tylko, dla niemowląt i starszych dzieci. Miękka w dotyku, elastyczna, bezpieczna. Otwory – gwiazdki to duże ułatwienie dla maleńkich paluszków, by chwycić piłkę. Zabawka idealnie stymuluje rozwój.

Smoczki

smoczkikolaż SMOCZKI – Niebo w nocy, Kaczuszka, Korony, Samochody i Kwiatek – uwielbiają nie tylko maluchy, ale i ich mamy, które nie boją się wymykać sztampie. Smoczki są ekologiczne i bezpieczne, a także higieniczne – odlane w całości, dodatkowo są wentylowane. Mają ergonomiczny kształt, bezpieczny dla twarzy dziecka, szczególnie w okolicy brody i noska. Są bardzo wytrzymałe i sprężyste, a więc miłe w użytkowaniu.

Torebka na smoczek

tor Higieniczna torebka do przechowywania smoczka wykonana jest ze 100% bawełny organicznej, a nadruki – z atramentu sojowego. Praktycznym dodatkiem jest białe pole na froncie torebki, które służy do wpisania imienia dziecka.

Klipsy do smoczka

54c9c8c83efffa218abd558663ce8489 Klipsy do smoczka – w kolorze zielonym i niebieskim – są praktyczne, ładne i bezpieczne. Wykonane są ze 100% organicznej bawełny, a nadruki – z atramentu sojowego. Praktycznym dodatkiem jest białe pole na odwrocie klipsa, które służy do wpisania imienia dziecka.