Koce, rożki, poduszki, organizery i ochraniacze do łóżeczka no i „ON” – Duo Duo króliczek Rubuś. Wszystkie zachwycają!

Precyzja wykonania, najlepszej jakości certyfikowana przędza, fascynacja dzianiną i pasja dwóch cudownych matek:Eweliny i Magdy ( każda wychowuje dzieciaki w wieku 3 i 8 lat) – to składa się na sukces MOLOMOCO.

Poznajcie historię tej niezwykłej marki :)!

SONY DSC

Założona przez dwie przedsiębiorcze mamy w 2015 roku MOLOMOCO konsekwentnie urzeka nas swoimi przepięknymi splotami ( a jest ich sporo), dbałością o najdrobniejsze szczegóły wykonania, doborem najlepszych dla dzieci materiałów.

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym
i domagać się – ze wszystkich sił – tego,
czego pragnie.
– Paulo Coelho –

 

 

Na zdjęciu Rożek Szary Molomoco 

 Hasło, które możemy odczytać na stronie głównej MOLOMOCO  jest rzeczywiście w ich rzeczach bardzo wyczuwalne, namacalne. Są blisko skóry maluszka i delikatnie ją pielęgnują, dbają o komfort termiczny w rożkach, czy pod kocykami.  Ich organizery łączą piękno z funkcjonalnością  przez co mogą wtapiać się w konsekwentnie zaplanowane wnętrze. Ochraniacze do łóżeczek chronią delikatne ciałka i główki naszych maluszków.Wszystkie rzeczy są nienachalne, flirtują z klasyką, zadowolą gusta najwybredniejszych smakoszów stylu. MOLOMOCO – JESTEŚMY POD WRAŻENIEM!

na zdjęciu kocyk Dziecięcy Silene Biały

Wystarczy je dotknąć aby zakochać się w nich bez pamięci :)!

Te cieplejsze na zimę i te lżejsze na lato – oferta jest bardzo szeroka. Wasze maluchy będą uwielbiać kocyki tej marki.

Molomoco to także idealna marka do pierwszej wyprawki. Rzeczy te będą Wam służyć od pierwszych dni maluszka.

na zdjęciu najcieplejsze z całej kolekcji kocyki z serii Rabata Teddy Molomoco 

Większość kocyków ma swoim składzie Akryl, bawełnę, mikrofibrę – to istotny wybór pod kątem zdrowia maluszków.

Dzięki zawartości bawełny są trwały i wytrzymałe na rozciąganie. Mikrofibra jest w 100% oddychająca, nie powoduje podrażnień, zapewnia komfort i przyjemność użytkowania.
Włókna akrylowego nie atakują insekty i mikroorganizmy co jest niezwykle ważne dla alergików. Akryl dodatkowo zapewnia doskonałą odporność na działanie światła, dzięki czemu kocyk na długo zachowa piękny wyrazisty kolor. Więc jak ich nie kochać :)?

Na zdjęciu kocyk dziecięcy Star Brzoskwiniowy Molomoco  

I te sploty, które zawładnęły naszą wyobraźnią:  Lamimum, Star, Rabata , Silene. Wszystkie dostojne, nietuzinkowe, wykorzystywane nie tylko w kocykach ale i na poduszkach, organizerach, czy ochraniaczach na łóżeczka

Na zdjęciu kocyk dziecięcy Lamimum Szary – Molomoco

Na koniec niczym wisienkę na torcie prezentujemy „JEGO” – Duo Duo Króliczek Rubuś. To mogły wymyślić tylko mamy doskonale znające potrzeby maluszków od pierwszych dni.

Duo Duo Króliczek Rubuś 

Nie możemy pozostać obojętni wobec tego Uroczego króliczka, dwustronnej szmatko- przytulanki.Króliczek Rubuś będzie doskonałym towarzyszem zarówno w czasie snu maluszka jak i zabawy. Niezastąpiony w czasie dalekich podróży.Przytulanki takie jak króliczek Rubuś mają niebagatelne znaczenie w rozwoju dziecka, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa oraz stabilności.


Króliczek Rubuś będzie dla maluszka zawsze taki sam w nieustannie zmieniającym się “wielkim świecie dziecka” – będzie Jego najlepszym przyjacielem od pierwszych dni.Rozmiar: 33×33cm + głowa króliczka
Skład: 25% Bawełna 25% Akryl 50% Mikrofibra

 

 

Ewelina i Magda _ trzymajcie tak dalej! Świetnie Wam idzie !