Kto lubi się przytulać ;)? Chyba każdy… Bo przytulanie wyzwala w nas samą pozytywną energię! Czujemy się kochani i akceptowani.

Maluchy, szczególnie te starsze, też to uwielbiają i co ważne odwzajemniają. Mamy coś dla Was – PODUSZKI DO PRZYTULANIA MAKI MON AMI  – będą idealnym prezentem na zbliżający się DZIEŃ DZIECKA!

Maki Mon Ami to kolekcja dla dzieci, stworzona przez jednego z najlepszych polskich projektantów – Dawida Wolińskiego a weseli bohaterowie poduszek do przytulania mają szansę zostać najlepszymi przyjaciółmi Waszych szkrabów – Jeśli jeszcze ich nie znacie – poznajcie ich sami!

Poduszka i przytulanka w jednym. Niezwykle miękka i delikatna, uwielbia być przytulana i przytulać, kiedy trzeba. Towarzyszy przy zabawie, przy pocieszaniu i przy zasypianiu.

Lama Mila jest bardzo towarzyska i uwielbia wszystkie wspólne chwile. Kto raz poznał dotyk bawełnianej satyny, ten potem nie chce niczego innego!

Ruchliwy lemur Leon z całą pewnością nie będzie miał nic przeciwko temu, żeby wziąć udział w bitwie poduszkowej lub dać się baaaardzo mocno przytulić, kiedy trzeba.

Spontaniczna Frania – Terrier gotowa do zabaw w łóżku i turlanie połączone z przytulaniem

Zaraz dołączy do zabawy rozszczekana Józia Terrier – przytulanie bez końca – ona to uwielbia!

Wiedzieliście Flaminga w tenisówkach;)?. Choć długi i różowy kocha być przytulany.

Z dużym poczuciem humoru  i brzuszkiem, Mors Morris gotowy jest spędzić dzień na przytulaniu Waszego malucha;) Ale uwaga, czeka na odwzajemnienie przytulania !

Terrier znane ze swojej ruchliwości lubią hasać na świeżym powietrzu: aportować, szaleć z kolegami by wieczorem znaleźć się w ramionach swojego właściciela i zasnąć – Terrier HAPPY to sama słodycz  i radość dla Waszego urwisa

Satyna używana do szycia luksusowych pościeli, tkanina ta wyróżnia się idealną gładkością, miękkością i tym, że jest zawsze delikatnie chłodna w dotyku.

Poduszka do przytulania stanowi piękną dekorację łóżeczka, szybko staje się też ulubionym towarzyszem dziecka.

Użyta tkanina i barwniki posiadają certyfikaty OEKOTEX 100 klasa I i są bezpieczne dla dzieci.

Skład: 100% satyna bawełniana, wypełnienie antyalergiczne 100% poliester

Wymiary: ok. 55 × 25 cm +/- 3cm

Wybraliście już swojego ulubionego bohatera to przytulania :)?