O zdrowe ząbki i piękny uśmiech trzeba dbać od pierwszych dni życia dziecka – na tym etapie wystarczy zwilżona gaza, którą po każdym karmieniu powinnaś przecierać dziąsła maluszka. To zapobiega zaleganiu pokarmu i powstawaniu pleśniawek, ale również oswaja bobasa z higieniczną rutyną. Dopiero później przyjdzie czas na szczoteczkę, silikonowe nakładki na palec, pastę do zębów i samodzielność.

we

Jak możesz dbać o ząbki maluszka?

  • Przyzwyczajaj dziecko do czyszczenia ząbków dwa razy dziennie.
  • W nocy nie podawaj maluchowi do picia słodkich napojów.
  • Jeśli karmisz dziecko piersią, dbaj o racjonalną dietę. Kiedy rozszerzasz menu malucha, niech będzie ona zrównoważona. Pamiętaj o warzywach!

we

Zadbaj o ząbki z Jack N’Jill

Kupując akcesoria do pielęgnacji niemowlęcych dziąseł i małych ząbków postaw na jakość, bezpieczeństwo i wygodę. Takie produkty znajdziesz na naszych półkach! Zachwycają wyglądem i jakością. Są bezpieczne dla maluszków i przyjazne dla środowiska.

Jack N’Jill, bo o niej mowa, to firma rodzinna. Powstała w Nowej Zelandii – zielonym kraju, gdzie każdy liczy się ze zdrowiem, przyrodą i bezpieczeństwem.

we Zadbaj o ząbki maluszka z Mamissima i Jack N’Jill

Jack N’Jill – Szczoteczka silikonowa na palec do czyszczenia ząbków

Szczoteczka silikonowa na palec

Szczoteczka silikonowa na palec

Idealna dla maluszków od 6 do 24 m-ca życia. Nałóż szczoteczkę na palec, zwilż, delikatnie umyj obrzeże ząbków, ząbki, jamę ustną i wymasuj dziąsła. Gdy na szczoteczce pojawią się pęknięcia albo inne znaki zużycia, wymień ją na nową.

Jack N’Jill – Silikonowa szczoteczka do zębów z blokadą

Silikonowa szczoteczka z blokadą

Silikonowa szczoteczka z blokadą

Codziennie Twoje dziecko wkłada szczoteczkę do buzi. Zadbaj o to, żeby była ona wykonana ze składników najwyższej jakości, a nade wszystko BEZPIECZNYCH dla Maleństwa.

Jack N’Jill – Szczoteczka do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków

Szczoteczka do masażu dziąseł

Szczoteczka do masażu dziąseł

Niezwykle miękka i trwała, a jednocześnie wykonana z najwyższej jakości silikonu.Pięknie zapakowana szczoteczka, która może być też pierwszą przygodą z myciem zębów. Pomaga małym dzieciom wyczyścić ząbki z przodu, z dołu i z tyłu.

Jack N’Jill – Bio szczoteczka do zębów

Bio szczoteczka do zębów

Bio szczoteczka do zębów

Śliczna, bezpieczna i ekologiczna szczoteczka do ząbków maluszka w 4 wzorach – Króliczek, Koala, Hippi Dino.

Jack N’Jill – Naturalna pasta do zębów

Naturalna pasta do Zębów

Naturalna pasta do Zębów

Naturalna pasta bogata w Xylitol. BEZ Fluoru, BEZ cukru, BEZ kolorantów, BEZ Sodium Laureth Sulfate, BEZ konserwantów, BEZ BPA. Organiczne składniki zapewniają bezpieczeństwo i zdrowie, a smak pokochają wszystkie dzieci. Możesz wybrać: organiczny banan, organiczna truskawka, organiczna malina, organiczna czarna porzeczka, organiczna borówka.

Jack N’Jill – Naturalne chusteczki do mycia dziąseł niemowląt

Chusteczki do mycia dziąseł niemowląt

Chusteczki do mycia dziąseł niemowląt

Naturalne chusteczki bawełniane służące higienie dziąseł i ząbków dzieci. Mogą być stosowane od narodzin. Chusteczki są wysterylizowane i zamknięte w indywidualne saszetki każda. W opakowaniu znajduje się 25 saszetek.

Jack N’Jill – Bawełniana saszetka na szczoteczkę

Bawełniana saszetka na szczoteczkę

Bawełniana saszetka na szczoteczkę

Wielka mała saszetka na szczoteczkę do zębów i pastę, małe skarby albo nawet pierwsze oszczędności. Wykonana z czystej bawełny, od środka wodoodporny materiał.

Jack N’Jill – Kubeczek

Kubeczek

Kubeczek

Kubeczek do płukania zębów jest śliczny i ekologiczny – Wykonany z bambusa i łusek ryżowych. Biodegradowalny, przyjazny Ziemi i… ukochany przez maluchy!Dostępny w 4 świetnych wzorach.

Jack N’Jill – Zestaw Prezentowy

Zestaw prezentowy

Zestaw prezentowy

Biodegradowalny zestaw do pielęgbacji malutkich ząbków. Idealnie nadaje się na prezent. Dostępny w czterech wersjach (Hippo, Bunny, Dino i Koala). W skład zestawu wchodzi: szczoteczka, kubek Dino, saszetka na szczoteczkę, pasta, szczoteczka silikonowa na palec.