Urządzenie pokoiku malucha to zawsze wyzwanie. Niezależnie czy mamy dużą czy małą powierzchnię chcemy aby była funkcjonalna i zgodna z tym co nam się podoba. Spójrzcie na kilka podpowiedzi jak to zrobić. Niektórzy wykazali się nie lada fantazją, inny pozostali bardziej powściągliwi – niech będą to dla Was prawdziwą inspiracją.

Po obejrzeniu tych pokoików może wystąpić u Was nagła chęć przebudowy, przemeblowania pokoików Waszych maluchów. Są bardzo różne ale już „Czyjeś”. Wy możecie stworzyć indywidualną przestrzeń dla Waszych dzieciaków. Znacie Je, wiecie co lubią…Niech przedstawione przez nas propozycje będą jedynie inspiracją :)!

Minimalistyczna Biel 

Lubimy Białe pokoiki. Kojarzą się przecież z niewinnością naszych maluchów. To idealny „wyjściowy” kolor. Pokoik zapiera dech. Pokazujemy go nie po raz pierwszy – WARTO! – Zobaczcie sami!

zdjęcie

Vintage

Kolejny ulubiony motyw to Vintage. Sentymentalna podróż do naszego dzieciństwa w wydaniu nowoczesnym i praktycznym. Dzieciaki kochają takie wnętrza!

zdjęcie

Piękne wnętrze – stare lustro, stylowe łóżeczko, zabytkowy żyrandol  można dopełnić zabawkami i akcesoriami w stylu Vintage i oryginalne rozwiązanie gotowe!

zdjęcie

Vintage w pastelach

A może tak połączyć Vintage i wprowadzić odrobinę koloru. Pastele? O Tak! kochamy pastele…z nimi świat staje się piękniejszy 🙂

zdjęcie

Kolorowe Szaleństwo

Kolor jest wspaniały. Jeżeli zdecydujemy się na kolorowe wnętrza dla naszych maluchów trzeba uważać – nie wolno przesadzić !

zdjęcie

Tyle kolorów? Coś dla prawdziwego entuzjasty indiańskich przygód a może małej Indianki ;)?

zdjęcie 

Pozostajemy w indiańskich klimatach ale i…w niezwykłym, zaczarowanym ogrodzie! To wnętrze zniewala. Aż kipi kreatywnością! Jest obłędny!

zdjęcie

Prawdziwe artystyczne wnętrze. Motyle, lampiony, kwiaty – a to nadal cudowne wnętrze dziecinnego pokoiku. Wow – jesteśmy pod wrażeniem!

zdjęcie

Zaglądajcie tu częściej:)! Niebawem przedstawimy Wam kolejne inspiracje oraz podpowiemy jak funkcjonalnie urządzić pokoik dziecięcy.