Kalendarzowa jesień za nami! Na szczęście pogoda jeszcze dopisuje, więc skorzystajmy z niej póki możemy i jak najczęściej wychodźmy na spacer – na plac zabaw, do parku, do muzeum, a także do lasu czy nad wodę. Nie zapominajmy jednak o odpowiednim przygotowaniu, bo nawet jeśli wychodzi słońce to i tak czuć już w powietrzu zapach jesieni (nie bez powodu powstało powiedzenie „Jesień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata”). A więc co ze sobą zabieramy? Przede wszystkim ochraniacze przed deszczem – wygodne i pełne humoru płaszcze przeciwdeszczowe oraz parasole, które rozweselą niejedną ulicę! A do plecaka czy kieszeni wkładamy przydatne gadżety, które przydadzą się na wszelki wypadek – gdy pojawi się głód, wyjdzie słońce lub dopadnie nas chwilowa nuda. Jak zawsze mamy na to radę!

Zobaczcie nasze jesienne propozycje dla nieco starszych dzieci!

mamissima-essentials-spacer-2

1. Płaszcz przeciwdeszczowy wcale nie musi być nudny! Wystarczy tylko spojrzeć na kolorowe zwierzaki z oferty Skip Hop. Do wyboru pszczółki, pieski, małpki, a także biedronki i sowy!

2. Zapinana na mocny rzep opaska informacyjna LittleLife to nie tylko fajny gadżet, ale bezpieczeństwo w razie nagłych sytuacji.

3. Przed chłodem dziecięce szyjki ochroni cieplutka apaszka La Millou. Lubimy za niezwykle miękkie materiały.

4. Zestaw do gry w ringo to świetna alternatywa dla chwilowej nudy. Nieduży, poręczny, zmieści się w każdej torbie a dodatkowo ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową.

5. Na dłuższe spacery warto zabrać ulubiony soczek czy wodę. Najlepiej w kolorowym bidonie, np. Skip Hop.

6. Wristy  czyli mini telefon komórkowy jest rozwiązaniem dla tych rodziców, których maluchy są w ciągłym ruchu. Można go wygodnie nosić na nadgarstku, na smyczy, albo przypiętego do odzieży za pomocą klipsa.

7. Okularki Kid Mask Beaba idealnie sprawdzą się w słoneczne dni. Oby ich było jak najwięcej!

8. Na jesienną niepogodę warto mieć w zasięgu ręki wygodny parasol. Ochroni małe główki przed deszczem i wiatrem, dzięki czemu możemy dalej spacerować i odkrywać wspólnie nowe zakątki. W mieście, lesie, nad wodą – gdzie tylko nas nogi poniosą!

9. Ktoś tu zgłodniał? Nic nie szkodzi! Zdrowe łakocie zapakujcie w pojemnik na przekąski Boon i cieszcie się ich smakiem w każdej chwili.