Ten ciemny warkocz potrafimy rozpoznać od lat – należy do Kamili Szczawińskiej, znanej polskiej modelki, ale też autorki bloga promoującego aktywny tryb życia My Fitspirations, psycholożki i psychodietetyczki. No i przede wszystkim – mamy. Kamila ma dwoje dzieci: 5,5 -letniego Julka i 4-letniej Kalinki. Dziś macierzyństwo to jest najważniejsza rola, ale pasja i energia życiowa pozwalają Kamili łączyć wiele zadań. Gdzie tkwi sekret? Zapytaliśmy ją o siłę, która płynie z bycia matką, a także o to, co wybrała w butiku Mamissima.

kamila-31

kamila-40

Kiedy dowiedziałam się, że będę mamą…

to był najpiękniejszy dzień w moim życiu, bo już bardzo chciałam mieć dzidziusia.

Najfajniejszą rzeczą w byciu mamą…

jest możliwość poznawania świata w niezwykły sposób! Poznawanie za pomocą oczu dziecka jest niesamowitą i bardzo pouczającą przygodą. Zaczynamy widzieć i doceniać małe rzeczy, a to jest w zyciu najważniejsze.

kamila-22

Najtrudniejszą rzeczą w byciu mamą… 

było dla mnie wstawanie w nocy, bo z natury jestem śpiochem i do teraz nie mogę się przyzwyczaić.

Moje pierwsze wspomnienie z dzieciństwa….

to wycieczki do lasu na grzyby z rodzicami.

Moją ulubioną zabawką z dzieciństwa…  

od zawsze były książki, które wolałam od zwykłych zabawek. Najbardziej lubiłam Dzieci z Bullerbyn, i mam je do dziś.

kamila-42

Najlepszy rodzinny czas to…. 

czas spędzony na wspólnym uprawianiu sportu. Uwielbiamy razem jeździć na rowerach, biegać, pływać i spacerować.

Kiedy byłam mały chciałam zostać… 

oceanografem.

Nie zdziwiłabym się, gdyby w przyszłości…

Kalina została tancerką. A Julek ?Jeszcze nie wiem, bo jego zainteresowania szybko się zmieniają.

W najbliższym czasie chcielibyśmy….

polecieć na jakieś wspólne wakacje, bo bardzo dawno nigdzie nie byliśmy razem.

kamila-85

W mamissimie wybrałam….

mam dwójkę dzieci wiec wszystko musi być kupowane w dwóch egzemplarzach. Oczywiście jeden w wersji dla dziewczynek, drugi – dla chłopców.

1. 2 kocyki narzutki La Millou 110×140. Kolory: Indian Plum Watermelon oraz Panda Gang Green oraz koc La Millou Cupcake w wersji dla dorosłych – to kocyki do podróżowania, w piękne wzory, idealnie nadają się na wyprawy, a ja sama pozazdrościłam dzieciom kocyków i zamówiłam dla siebie w większej wersji.

kamila-4 kamila-6 kamila-10

2. Pościel Garbo&Friends Birds i Fishes – moje dzieci bardzo lubią piękne pościele, zwłaszcza te z motywami zwierząt. Julka fascynuje podwodny świat i ryby a Kalina lubi ptaki, w związku z tym wybór pościeli był oczywisty.

3. Latarki: jedna w auta, a druga – w księżniczkiMoje dzieci uwielbiają latarki, szczególnie latem kiedy do późna mogą być na dworze, dlatego zdecydowałam się na lampko – latarki!

kamila-12

4. Termosy do posiłków stałych – takie bidony na zupki, są idealne zwłaszcza, kiedy jedziemy w długą trasę, a po drodze nie ma przyjaznych dzieciom restauracji. Zbliża sie wiosna, lato, i będziemy dużo jeździć, więc takie termosy – bidony idealnie sie sprawdzą.

kamila-34

5. Trousselier Fat Boy  i Grey Steiff – moje maluchy kochają przytulanki i choć mamy ich cała skrzynię, to kiedy zobaczyły milutkiego różowego króliczka i potworka ze skrzydłami, od razu zapragnęli je mieć!

kamila-20

zdjęcia zrobiła: Ewa Przedpełska // fafel.eu