Dzieciaki uwielbiają karuzelki –  poruszające się kształty potrafią zająć je na długie… minuty. Dlatego mamy maluszków lubią je niemniej.

Karuzelka to obowiązkowy element wyprawki niemowlaka i wystroju pokoju. Jaka powinna być ta idealna? Przede wszystkim ładna, kolorowa, interesująca, z ciekawymi zawieszkami – by przykuwała wzrok dziecka i jego uwagę. Przydałaby się pozytywka – ta potrafi zdziałać cuda, no i zdecydowanie podnosi walory atrakcyjne zabawki w oczach (a może bardziej uszkach) maluszka.

b

W poszukiwaniu karuzelki koniecznie zajrzyj na nasze półki w Mamissima. My polecamy Twojej uwadze kilka perełek – poznaj nasze karuzelkowe TOP 10.

c

TOP 10 – Karuzelki dla maluszka

Muzpony – Karuzela z obrotową pozytywką Country

Muzpony

Muzpony

Stelaż karuzeli został wykonany z drewna, a obrotowa pozytywka została ukryta pod kolorowym “kapturkiem”. Specjalny rodzaj uchwytu pozwala umieścić karuzelę do łóżeczka ze szczebelkami. Zawieszki to urocze kwiatki, niektóre zawierają grzechotkę.

3 Sprouts – Karuzelka Pawie

3 Sprouts

3 Sprouts

Karuzelka Pawie nie tylko bawi malucha, ale i jest cudną ozdobą pokoiku. To piękne, żywe barwy i niespotykane wzornictwo.

Muzpony – Karuzela z obrotową pozytywką Baby Pink

Muzpony

Muzpony

Stelaż karuzeli został wykonany z drewna, a obrotowa pozytywka została ukryta pod kolorowym “kapturkiem”. Specjalny rodzaj uchwytu pozwala umieścić karuzelę do łóżeczka ze szczebelkami. Zawieszki to śliczne bociany – dodają pokoikowi wiele uroki i są miłe dla oka dziecka.

Done By Deer – Karuzela ze zwierzątkami

Done By Deer

Done By Deer

Karuzelka wraz z kołyszącymi się i kręcącymi, przyjaznymi zwierzątkami utuli, ukoi i zainteresuje każdego malucha.

Muzpony – Karuzela z obrotową pozytywką Ciuchcia

Muzpony

Muzpony

Stelaż karuzeli został wykonany z drewna, a obrotowa pozytywka została ukryta pod kolorowym “kapturkiem”. Specjalny rodzaj uchwytu pozwala umieścić karuzelę do łóżeczka ze szczebelkami. Zawieszki to zwierzątka i wagoniki – spodobają się każdemu maluszkowi.

Lilliputiens – Wielofunkcyjna karuzela

Lilliputiens

Lilliputiens

Karuzelka dla niemowląt jest przesłodka, wykonana z najwyższej jakości materiałów z motywem przyjaznej biedronki Liz. Daszek karuzelki wypełniony jest szeleszczącym materiałem, co zachęca maluszka do zabawy. Posiada trzy zawieszki biedronkę z dzwoneczkiem, autko z piszczkiem, bezpieczne dla dziecka lusterko. Montowana na przyssawkę.

Muzpony – Karuzela z obrotową pozytywką Wesoła kompania

Muzpony

Muzpony

Stelaż karuzeli został wykonany z drewna, a obrotowa pozytywka została ukryta pod kolorowym “kapturkiem”. Specjalny rodzaj uchwytu pozwala umieścić karuzelę do łóżeczka ze szczebelkami. Zawieszki-ptaszki przukuwają wzrok niemowlęcia i stymulują zmysły.

Skip Hop – Karuzelka z Projektorem i Pozytywką

Skip Hop

Skip Hop

Karuzelka, projektor, odtwarzacz klasycznych kołysanek i kojących dźwięków natury zachwyca od pierwszych chwil. Stylowa i niespotykanie nastrojowa karuzelka wprowadzi maluszka w świat dźwięków, światła i delikatnego ruchu.

Muzpony – Karuzela z obrotową pozytywką Kot Ferry

Muzpony

Muzpony

Stelaż karuzeli został wykonany z drewna, a obrotowa pozytywka została ukryta pod kolorowym “kapturkiem”. Specjalny rodzaj uchwytu pozwala umieścić karuzelę do łóżeczka ze szczebelkami. Zawieszki, przeurocze kotki, nie tylko maluchów wprawią w dobry nastrój.

Skip Hop – Karuzela z pozytywką Treetop Friends

Skip Hop

Skip Hop

Karuzelka jest śliczna – ma miękkie, materiałowe zabawki: domek dla ptaszków, sówka, ptaszki oraz jabłuszko i gra delikatną muzykę “Brahms Lullaby”. Idealna dla maluchów.