Pojawienie się małej Mii na świecie wzbudzało bardzo dużo emocji. Nie tylko dla jej mamy, Natalii Siwiec, było to nie lada wyzwaniem. Przygotowanie wyprawki, urządzenie pokoiku było tym na czym słynna mama skupiła się w pierwszej kolejności.

Caramella słynąca z najwyższej jakości swoich mebli i akcesoriów do pokoików dziecięcych także miała swój udział w powitaniu córeczki Natalii i trzeba przyznać udało jej się to perfekcyjnie!

Urządzenie pokoju oraz skompletowanie wyprawki swojej córeczki Natalia Siwiec powierzyła właśnie  Caramelli. Firma  zaprojektowała i wyposażyła pokój, a także stworzyła dla Natalii specjalną kolekcję dodatków i akcesoriów niemowlęcych.

Stworzenie wygodnej i zarazem pięknej przestrzeni z dbałością o każdy element wyposażenia wydawałoby się naprawdę trudne. Nie dla Caramelli, która kolekcją SHINY udowodniła, że eleganckie wnętrze może być też świetnie przystosowane dla przyszłej mamy.

Natalii zależało przede wszystkim na najwyższej jakości, elegancji, ponadczasowości. Dodatkowym atutem miała być aranżacja w jasnych barwach z przewagą bieli.

Aby sprostać wymaganiom przyszłej mamy,  Caramella stworzyła specjalną linię dodatków i akcesoriów niemowlęcych. Kolekcja Shiny łączy czystą, elegancką biel z połyskującymi akcentami. Akcesoria utrzymane w bieli zostały wykończone delikatnie błyszczącą falbanką i sygnowane ekskluzywnym, srebrnym monogramem NS.

Cała Kolekcja SHINY jest od dziś dostępna w Mamissimie i każdy z Was może cieszyć się zaprojektowanymi specjalnie dla córeczki Natalii Siwiec mebelkami, akcesoriami – poczuć atmosferę aranżacji pokoiku MII.

Caramella tworząc kolekcję SHINY wspólnie z Natalią Siwiec połączyła romantyczną linię z dziewczęcym urokiem. Całość aranżacji jest nienachalna, delikatna, zwiewna.

Przewijak, łóżeczko, cała masa akcesoriów – to wszystko jest bardzo potrzebne przyszłej mamie. Caramella zadbała o każdy, najdrobniejszy szczegół tworząc przy okazji przepiękną przestrzeń dla córeczki NATALII.

Oprócz klasycznego łóżeczka niemowlęcego Natalia zdecydowała się także na mobilne łóżeczko wiklinowe z aksamitną spódnicą. Drewniany stelaż wyposażony w kółeczka pozwala na wygodne przewożenie maleństwa po domowej przestrzeni. Dopełnieniem są piękne zasłony oraz flagowy fotel Caramella, stanowiący zestaw idealny z tapicerowanym kufrem. Kufer pomieści nieskończoną ilość zabawek, a fotel będzie funkcjonalny również po okresie niemowlęcym.

Kolekcja SHINY to idealna propozycja dla przyszłym mam lubiących ponadczasowe, delikatne i eleganckie za razem, rozwiązania aranżacyjne. Całość jest bardzo funkcjonalna i sprawdzi się w niejednym dziecięcym pokoiku. Klasyczne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody.

W ofercie znajdziecie także: obrazki, maskotki, ochraniacze do łóżeczka, pościel, narzuty, lampki, ręczniki, przewijaki, przepiękne wiklinowe kosze ( w różnych wielkościach )

Caramella od 2010 zachwyca precyzją, jakością, dbałością o najmniejszy szczegół. Kolekcja Shiny stworzona specjalnie dla Natalii Siwiec tylko utwierdza w przekonaniu że piękno może iść w parze z praktycznymi rozwiązaniami.

Jesteśmy pod wrażeniem tego niezwykłego miejsca jakie udało się stworzyć dla córeczki Natalii.

Całość kolekcji SHINY zobaczycie TUTAJ.

Natalii życzymy umiejętności odnalezienia się w nowej, najpiękniejszej roli życia.