Jesień zasypała nas wielobarwnymi liśćmi i… kolorowymi nowościami od La Millou. Musicie to zobaczyć! To feeria wzorów, kolorów i radości. Kocyki, zestawy przedszkolaka, ochraniacze, śpiworki, pozytywki, serduszka… Nie damy rady wymienić wszystkiego. Jest też coś dla mam, na przykład… Cha! Zobaczcie same!

81525728b8f6ea1c35c27e7ac2fe765a

Kolorowe nowości od La Millou

Z czym Wam się kojarzy marka La Millou? Nam z pięknymi kolorami, wysmakowaną grafiką, różnorodnością i świetną jakością, ale także pomysłowością i oczywiście nazwiskami mam, które znamy w okładek kolorowych pism.

Zobaczcie co znajdziecie na naszych jesiennych półkach w Mamissima:

Pozytywka Music Star

Wolfie Bow & Wolfie Rain

Mint Sheep Familly & Sheep Familly Strips

Maggie Rose Mint & Stripe

Cupcake & Sweet Drops

a7ac58a715d372c2d75fbb43479bc111

Pozytywka La Millou Music Star jest zupełnie inna od wszystkich. Występuje w wielu wzorach La Millou, więc łatwo możesz ją dopasować do posiadanych produktów. Doskonale sprawdzi się jako drobny prezent, np. na baby shower. Jest idealna dla małych alergików i przyszłych wielbicieli dobrej muzyki.

Torby i saszetki dla mamy

Torba z saszetką Feeria by Katarzyna Zielińska Confetti Navy

Saszetka Feeria by Katarzyna Zielińska Dreamcatcher Plume White ze Złotymi Wykończeniami

Torba z Saszetką Feeria by Katarzyna Zielińska Sofia de Magico Mint

Torba z Saszetką Feeria by Katarzyna Zielińska La Millou Family Chessboard

Piękne, duże i praktyczne torby, torebki i saszetki, dostępne tak solo, jak i w zestawach ucieszą każdą mamę. Są stylowe i uniwersalne – sprawdzą się we wszelkich okolicznościach. Wykonane z trwałych, wodoodpornych materiałów.

Mufka Rękawice

Mufka rękawice

1

Mufki do wózka ułatwią życie rodziców podczas zimowych spacerów. Wykonane z wysokiej jakości przyjemnego w dotyku materiału zapewnią dłoniom ciepło podczas prowadzenia wózka. Mufki są wiatro- i wodoodporne, dlatego doceni je każda mama.

Śpiworek do wózka by Maja Bohosiewicz Unicorn Sugar

Śpiworek do wózka

2

Nieprzemakalny, cieplutki i śliczny śpiworek wykonano z najwyższej jakości bawełny i mięciutkiego polary minky. Pomiędzy bawełną a włókniną znajduje się impregnowany ortalion. Zamykany na dwustronny zamek błyskawiczny, posiada pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu śpiworek nie przemieszcza się na siedzeniu wózka lub fotelika samochodowego. Niezastąpiony podczas zimowych spacerów.

Poduszka kura do karmienia

Poduszka kura do karmienia

Mięciutka Kura to idealna poduszka do spania, karmienia, sprawdza się też podczas podróży. Kura wypełniona jest atestowanym, antyalergicznym puchem silikonowym, dzięki czemu jest nie tylko urocza, ale i niesamowicie sprężysta. Idealnie dopasowuje się kształtem do… naszych potrzeb.

Organizer do łóżeczka

Mint Sheep Family & Sheep Familly Stripes

Apacze Łapacze & White Plume

Maggie Rose Choco & Dots

White Bambi & Bambi Forest

Unicorn Rainbow Knight & Unicorn Rainbow Knight Star

Penguin Pepe & Confetti Pink

Uniwersalny organizer został zaprojektowany tak, aby jednocześnie mieścił wiele, ale i zdobił otoczenie łóżeczka. Jego optymalna wielkość i pojemne kieszenie zmieszczą pieluszki, chusteczki, butelkę czy otulacze, a urocza mini kieszonka jest wprost stworzona na drobiazgi.

Big Love 5 szt. dużych serc

Polar Bears & Grey Diamonds

Serc Mint Sheep Family & Sheep Family Strips

Polar Bears & Grey Diamonds

Penguin Pepe & Confetti Pink

05425dc9ee2768d9e25ca9f552290209

Zestaw 5 dużych serc dla tych, którzy uwielbiają dzielić swoją miłością. Wszystkie serduszka stworzone są z wysokiej jakości bawełny i wypełnione po brzegi miękką włókniną. Możesz je powiesić w pokoju, a nawet w pięciu pokojach.