Oj działo się działo :)! Niektóre posty były zabawne, inne wzruszające, bardzo merytoryczne – i wszystkie bardzo inspirujące.

zdjęcie: @mamissima

Przez cały miesiąc publikowaliśmy posty z Natalią Kukulską – bohaterką naszej akcji WE LOVE MAMISSIMA – dziękujemy to była wielka przyjemność! Cały artykuł i rekomendowane przez Natalię rzeczy znajdziecie tutaj !

Natalia również opublikowała zabawny post na swoim profilu – widzieliście :)?

zdjęcie: @natalia.kukulska

Podpowiadaliśmy także jak uśpić małego maluszka i nie mogliśmy się powstrzymać aby pokazać Wam zdjęcie Mashy Theone :)! – obłędne!

Cały materiał o niezbędnych rzeczach przydatnych podczas usypiania malucha znajdziecie tutaj

zdjęcie: @masha_theone

Światowy Dzień Ksiązki 23 Kwietnia obchodziliśmy oczywiście z książką zachęcając do czytania Waszym maluchom – cały artykuł co warto czytać tutaj

zdjęcie:@oanabefort

Mamy nadzieję, że nie przeoczyliście naszej akcji z Mamą Stomatolog, która przygotowała dla nas wspaniały materiał o higienie jamy ustnej mamy i maluszka 

zdjęcie:@mamissima

Śledzicie profil Basi Kurdej – Szatan :)? Jeśli nie to musicie to zmienić.  To prawdziwa mieszanka wybuchowa, doskonale obrazująca życie zabieganej mamy, żony, aktorki, piosenkarki, prezenterki TV…Wszystko z ogromnym humorem i dystansem do siebie :)!

Przed świętami Wielkiej Nocy Basia pokazała krolika Jellycat i wspomniała o nas – dziękujemy. OD 10 Maja będzie i więcej Basi u nas i nas u BASI – śledźcie koniecznie :)!

zdjęcie:@kurdejszatan

Śledzimy ją bez ustanku! To co pokazuje na swoim profilu jest nienachalne, delikatne, pełne prostoty i wdzięku. A dziewczyna zna się na stworzeniu odpowiedniej atmosfery – jest architektem wnętrz oraz blogerką – Jak zwykle PIĘKNIE I INSPIRUJĄCO!

Zdjęcie: @ms_baika

Nie trzeba pokazać wiele aby wzbudzić duże emocje – prawdziwe wzruszenie.

Piękne delikatne zdjęcie ukazujące małą rączkę maluszka! -cudowny kadr!

zdjęcie @nanuszka

Akcję #wyprawkazmamissima możecie szczegółowo obejrzeć na www.ladnebebe.pl

Zapraszamy

Zdjęcie: @martynag_pl