Już jest! To już dziś! Na półkach Mamissima pojawiła się nowa, wyczekiwana kolekcja La Millou stworzona z Mają Bohosiewicz. Zapraszamy do pastelowego świata wyjątkowych jednorożców – kolekcji Unicorn by Maja.

unspecified

La Millou to polska marka akcesoriów dla dzieci, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Cechuje ją nie tylko doskonała jakość, ale efektowne, oryginalne wzornictwo. Doceniana jest przez media i znawców tematu, ale – co najważniejsze! – jest uwielbiana przez wszystkie mamy (no i ich dzieci).

2

Do słabości do La Millou przyznaje się wiele mam, także tych znanych z ekranów i pierwszych stron gazet – i chętnie z marką współpracują. Ambasadorkami La Millou były już Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i Magdalena Różczka. Dziś do tego grona dołączyła Maja Bohosiewicz

4

Who’s the rainbow master? – to pytanie zadała sobie Maja Bohosiewicz przed stworzeniem pastelowego świata kolorowych jednorożców. Tutaj tęcza goni tęczę, radość przeplata się z fantazją, a Maja z uśmiechem na ustach i typowym dla siebie szaleństwem oprowadzi Was po krainie władców tęczy. Wystarczy zajrzeć – zdradza La Millou.

5

Kolekcja Mai Bohosiewicz dla La Millou obejmuje wiele dziecięcych akcesoriów, które przydadzą się na co dzień – w domu, w przedszkolu czy na spacerze. Wszystkie produkty są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: to mięta i pudrowy róż – ten stylowy duet załatwia absolutnie wszystko.

1

Kolekcja Unicorn La Millou to wiele fantastycznych akcesoriów występujących w dwóch kolorach, w różnych rozmiarach (od S do XL), dlatego mogą rosnąć z dzieckiem i służyć tak noworodkowi, jak i przedszkolakowi. Są to między innymi: bambusowe otulacze mgiełki, kocyki (chcemy to!), poduszeczki (także stabilizujące), prześcieradła i całe komplety pościeli (także tych idealnych do leżakowania w przedszkolu). Specjalnie dla maluszków powstały rożki, sleeping bagi. Są przesłodkie!

6

Kolekcja Unicorn to także jednorożcowe akcesoria – chustki, opaski, kapelusze (te z rondem są bombowe!), ochraniacze i organizery do łóżeczka, wkłady do wózka, a także girlandy i urocze worki. Pojawiła się też naturalnie przedstawicielka La Millou’owych, wypasionych kur – poznajcie kurę Babci Dany.

7

Pastelowy świat magicznych jednorożców La Millou by Maja Bohosiewicz nas zachwyca i wywołuje całą gamę – a może bardziej tęczę? – pozytywnych uczuć. Kolekcja jest stylowa, ale także radosna, urocza i naprawdę ujmująca. Do przytulania i zakochania. Podoba nam się bardzo. A Wam?

8