Z czym Wam się kojarzy marka Lilliputiens? Nam z pięknymi, żywymi kolorami, doskonałą jakością, ale także z niespodzianką, radością i fantastyczną zabawą. Może dlatego, że pomysłodawcami Lilliputiens są przyjaciele, a dziś projektantkami – głównie mamy?

a a

Zabawki belgijskiej marki Lilliputiens są nie tylko oryginalne i piękne, ale bezpieczne i wyjątkowe pod względem jakości. Wykonywane są ręcznie, z dbałością o detale – a tych jest mnóstwo! Każda zabawka to niespodzianka i zaproszenie do dłuuugiej zabawy.  Z uwagi na ich finezję właśnie, choć idea zabawek Lilliputiens jest prosta – uszczęśliwiać, bawić i uczyć dzieci, ich samych nie da się prosto opisać. Bo każda jest zaskakująca.

a

Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały, przyciągające wzrok kolory i niesztampowe rozwiązania – trudno się dziwić, że dzieciaki je uwielbiają. Każda zabawka jest jak odkrywcza podróż do krainy Lilliputiens.

Zobacz nasze kolorowe nowości od Lilliputiens:

Lilliputiens – kolorowe nowości

Lilliputiens - Przytulanka w Pudełku Pies Jef

Lilliputiens - Przytulanka w Pudełku Jednorożec Louise

Lilliputiens - Zamek Smok Walter

Lilliputiens - Zabawki do Wody Rybki Pacynki z Neoprenu

Lilliputiens - Wielofunkcyjna Poducha Podłużna 95cm Lemur Georges

Miękka poducha, wykonana z materiałów o różnorodnych fakturach przeznaczona do podpierania dziecka spędzającego czas w kojcu lub łóżeczku, jako pomoc w nauce siedzenia. Doskonale sprawdzi się jako pierwsza zabawka - pomoże w odkrywaniu nowych faktur, dźwięków i kolorów.

Lilliputiens - Szeleszczący Gryzak Biedronka Liz

Mała, czterostronna książeczka z gryzakiem w kształcie balona. Gładki, różowy gryzaczek ma wewnątrz szeleszczący papier. Wysokiej jakości, bezpieczne materiały i różnorodne wzory oraz faktury materiałów sprawiają, że zabawka jest idealna dla maluszków.

Lilliputiens - Album Na Zdjęcia Jednorożec Louise

Miękki album z materiału z miejscem na 10 fotografii w formacie 10 × 15 cm. Na okładce miejsce na zdjęcie maluszka. Album jest zamykany na rzep. Zwraca na siebie uwagę swym urokliwym designem, ciekawa fakturą i kolorystyką.

Lilliputiens - Farma Domek ze Zwierzątkami

Ta zabawka jest super! Ma przyklejony na rzep dach – z możliwością otwarcia i zajrzenia do środka domku. Przed domkiem jest ogródek – z możliwością ukrycia go, przyklejając pod spód domku za pomocą rzepu. Do tego otwierane drzwi do domku, a wewnątrz niego małe maskotki: piesek, kura, kaczka, owieczka, świnka, krówka, gospodarz oraz traktor.

Lilliputiens - Wielofunkcyjna Poducha Miś Cesar

Miękka poducha wykonana z materiałów o różnorodnych fakturach. Przy Cesarze można znaleźć jego przyjaciół: pod bluzeczką na gumce schowała się Lisica Alice, w kieszonce pszczółka z wibracją, a na prawej tylnej łapce 2 plastikowe obręcze (na jednej pluszowy króliczek). W przednich łapkach szeleszczący papier, dzwonek w tylnej prawej nodze. Poducha jest na tyle duża, że dziecko bez problemu może na niej siedzieć.

Lilliputiens - Książeczka Wielofunkcyjna Doktor Alice

Materiałowa książeczka zapinana na rzep zawiera 6 kolorowych stron przedstawiających chorych mieszkańców krainy Lilliputiens. W kieszonce na okładce pacynka Alice jest przymocowana na rzep, wewnątrz umieszczony piszczek udający odgłos nadjeżdżającej karetki. Książeczka w atrakcyjny, ciekawy i łatwy sposób oswaja dziecko z lekarzem i chorobą.