Maciek Myszkowski doskonale wie co to znaczy zbudować dom i mieć syna. Nawet więcej: wie, co to znaczy wybudować kilka obsypanych nagrodami domów, mieć dwóch synów i córkę. Niegdyś związany z modą, dziś znany architekt, Maciek zaprosił nas do siebie, by opowiedzieć o tym, jak to jest być ojcem. Popatrzyliśmy też, co wybrał dla swoich dzieci w butiku Mamissima.

mmysz-2d

Kiedy dowiedziałam się, że będę tatą… przy pierwszym dziecku byłem w pozytywnym szoku, przy drugim – byłem szczęśliwy a przy trzecim – spełniło się moje wielkie marzenie.

Najfajniejsza rzecz w byciu tatą to… patrzeć na śpiące spokojnie dziecko, robić rzeczy wspólnie z dzieckiem i czuć sens swojego istnienia i ciągłość.

Najtrudniejsza rzecz w byciu tatą to… moment, w którym widzę w dziecku moje własne denerwujące cechy, kiedy moje dzieci krzywdzą siebie nawzajem i nie rozumiem ich postępowania.

mmysz-3 copy

Moje pierwsze wspomnienie z dzieciństwa… być może zatarłoby się w pamięci, gdyby nie to, że mój tata nagrywał filmy kamerą filmową 8mm. Mam wspomnienia ciepła i poczucia, że mi było dobrze i bezpiecznie, z rodzicami i z bratem.

Moja ulubiona zabawka z dzieciństwa to… klocki LEGO ( 2 malutkie zestawy – helikopter i karetka) z peweksu, a także sprzęt wędkarski, który mogłem godzinami przekładać i oglądać.

Najlepszy rodzinny czas to… wyjazdy: 1-majowy wyjazd na ryby, wakacje, weekendy, wspólne oglądanie filmu i niedzielny obiad.

mmysz-1m

Kiedy byłem mały chciałem zostać… kowbojem lub bramkarzem piłkarskim.

Nie zdziwiłbym się, gdyby w przyszłości moje dziecko zostało… nr 1 szefem kuchni, nr 2 muzykiem, nr 3 …… no, jeszcze nie wiem

W najbliższym czasie… chcielibyśmy mieć więcej czasu dla siebie. I złapać barakudę lub merlina!

W mamissimie wybrałem:

1. Otulacz Snooze Baby: ten otulacz jest ciepły, miękki, wygodny do prania. Ma otwory na pasy, więc możemy używać go w samochodzie.

2. Effii kołderka bambusowa ocieplana: kołderka Effii jest delikatna, przyjazna dla skóry, spełnia aż trzy funkcje: maty do zabawy, kołderki do wózka albo łóżka oraz jako kocyk. Przyda się w podroży, na pikniku i w domu.

3. Pacificbaby termobutelka 3 w 1: niezbędna w podróży dla naszej córki, butelka Pacific Baby utrzymuje temperaturę posiłku lub mleka do 10 h godzin. Antybakteryjna stal nierdzewna daje poczucie bezpieczeństwa o zdrowie mojej córeczki.

kolaz-myszkowski

4. Śpiworek JJ Cole: śpiworek JJ cole jest ciepły i wygodny. Sprawdza się podczas jesiennych i zimowych spacerów w wózku, które są codziennym rytuałem całej naszej rodziny. Dzięki niemu nasza najmłodsza córka może w cieple towarzyszyć nam cały czas. Idealny także podczas drzemek w wózku na dworze.

5. Plecak z robotem So Young: wspaniały plecak dla naszego średniego syna do szkoły. Pakowny, łatwy do czyszczenia, z oryginalnym chłopięcym wzorem – bo który chłopak nie lubi robotów ? Szczególnie funkcjonalne są boczne kieszenie na butelki z wodą.

6. Zestaw trzech walizek Barbapapa: kolorowe walizeczki mogą być używane zarówno jako dodatek do stroju naszej „młodej damy”, a na co dzień być idealnymi pojemnikami na mniejsze zabawki czy skarby naszych dzieci.

7. Spódniczka Dolly by Le Petit Tom – każda mała dziewczynka marzy o takiej spódniczce. Wygląda uroczo i przyciąga spojrzenia. Idealna dla naszej małej księżniczki.

kolaz-myszkowski-2

Wszystkie produkty wybrane przez Maćka możecie kupić w tygodniu w mamissima.pl ze specjalnym rabatem.

16595 KOMENTARZE