Czy na prezent dla ukochanego malucha lepiej wybrać prezent praktyczny czy magiczny? To zawsze ogromny dylemat. Przecież  praktyczne wybory też mogą dziecko ucieszyć. Mogą być tak samo cudowne, piękne, wymarzone.

Te drugie magiczne, przepiękne, wyśnione gwarantują pierwszy okrzyk radości. Spełniają marzenia.

Daria @darialigus nie mogła rozstrzygnąć tego dylematu. Wybrała zarówno te pierwsze praktyczne, o świetnym designie i jakości SKIP HOP jak i te drugie cudowności niczym z krainy marzeń Meri Meri  – efekt powala. Jej córeczka, 2,5 letnia Emilka będzie miała najpiękniejszą Gwiazdkę #gwiazdkęzmamissima

 

 

Zdjęcie:@darialigus

Daria, Wasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zaczynacie od…..?

 

Nasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zaczynamy od kupowania różnych ozdób świątecznych. Robimy świąteczne dekoracje okien sztucznym śniegiem. Mimo, że Emilka ma niecałe 3 latka i jeszcze nie do końca rozumie na czym polegają święta, staram się ja angażować w przygotowania. Pieczemy razem pierniki, ich zapach zawsze będzie nam się kojarzył ze świętami! Puszczamy kolędy, dzięki nim jeszcze bardziej czuje się tą magię świąt. Cieszymy się sobą, swoją obecnością, odkąd jest z nami Emilka, nasze święta są jeszcze bardziej magiczne.

Zdjęcie:@darialigus

Wasza ukochana potrawa świąteczna to….?

Nasza ulubioną  Świąteczną potrawą są pierogi. Ta potrawa najbardziej nam się kojarzy ze Świetami.

 

Co Emilka znajdzie z tym roku pod poduszką ?

 

W tym roku Emilka pod poduszką znajdzie plecak w kształcie motylka. Ma taki materiałowy woreczek w którym trzyma swoje skarby, dlatego postanowiliśmy, że w tym roku najlepszy będzie plecak!

 

 

 

Zdjęcie:@darialigus

Choinka prawdziwa czy sztuczna  i dlaczego ?

Jak Emilka była mniejsza mieliśmy sztuczną choinkę ze względu na jej bezpieczeństwo. W tym roku choinka będzie żywa, która wnosi wiele ciepła i świąteczna atmosferę.

 

 

zdjęcie:@darialigus 

 

 

Najważniejsze w Święta dla Was to….?

Najważniejsze w Święta dla nas jest to, że jesteśmy wszyscy razem przy jednym stole. Prezenty są tylko dodatkiem. Rodzina jest dla nas najważniejsza, w tym czasie zapominamy o tej codziennej gonitwie. Zapominamy o tym co złe i cieszymy się sobą.

 

 

zdjęcie @darialigus 

 

Kim dla Emilki jest Św. Mikołaj?

 

Emilka tak naprawdę jeszcze rok temu nie wiedziała kim jest Święty Mikołaj bo była za mała. Teraz tłumaczymy jej, że Mikołaj przychodzi do grzecznych dzieci i obserwuje przez cały rok czy są one grzeczne. Pokazujemy jej na zdjęciach jak on wygląda. W tym roku na mikołajki przygotujemy dla Mikołaja  ciepłe mleko i ciasteczka! Wiemy, że to jest bardzo trudne  obdarować wszystkie dzieci na całym świecie prezentami w jedną noc! 😉

 

 

 

zdjęcie:@darialigus 

 

Twoje sposoby na zaangażowanie małej w przygotowania do świąt to?

Nasz sposób do zaangażowania Emilki w przygotowania do świat to ubieranie choinki. Mała jest zainteresowana jak wyciągamy ozdoby świąteczne i wieszamy je na choinkę. Zawsze od razu przyłącza się do jej ubierania 🙂 Pomaga nam w świątecznych wypiekach, mimo tego, że dzieki temu małemu człowiekowi jest więcej bałaganu, widzimy ile frajdy sprawia jej pomaganie nam w tym czasie! 🙂

 

 

 

zdjęcie:@darialigus 

 

Co znalazło się na Waszej liście do Św. Mikołaja i dlaczego ?

 

Na naszej liście do Świetego Mikołaja znalazło się:

 

 

 

 

 

  • Pozytywka podróżna sowa skip hop– zawsze w dalsze podróże dla zabicia czasu bierzemy dla Emilki jakieś grające zabawki. Mała uwielbia zasypiać przy różnych kołysankach, dlatego sówka spełniła nasze oczekiwania i na podróże spisuje się idealnie!!

 

 

 

 

  • Przytulanka królik Meri Meri– idealny prezent dla kogoś kto lubi się tulić podczas zasypiania do przytulanek. Emilka ma już swojego towarzysza do spania! 🙂

 

 

 

  • Projektor sowa z lampka dla nas to strzał w 10!! Sowa ma wiele funkcji- światło można sobie ustawiać w różnych poziomach jasności, są kołysanki, późno głosu i co najważniejsze projektów! Emi od kilku miesięcy jak zakochana w gwiazdkach i księżycu, teraz ma je w swoim własnym pokoju i przed snem zawsze sobie na nie patrzy 🙂

 

 

 

 

  • Walizka jednorożec- jakość jest super! Wymiary idealnie dopasowane do dziecka, super do podróżowania samolotem, dla fanów jednorożców idealna! 🙂

 

 

 

LALKA ANIOŁEK EVIE 

 

  • Lalka aniołek meri meri- lalka idealnie wkomponuje się nawet jako ozdoba do domu na świata! Jest cudowna i starannie wykonana!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri – Poduszka do Przytulania Velvet Swan

  • Poducha łabędź Meri Meri – przepiękny dodatek do pokoju dziecka, u nas pieknie zdobi komodę u Emilki w pokoju 🙂

 

 

 

 

  • Bidon Niedźwiadek Winter SKIP HOP – super sprawdzi się dla dziecko które dopiero zaczynaja swoją przygodę z nauka picia przez słomkę. Rurka jest miękka. Bardzo wytrzymały, dziecko może samo otworzyć i zamknąć bidon. Bidon jest solidnie wykonany, 100% pewności, że dziecku nic się nie rozleje, również idealny w podróże.

 

 

 

 

  • Plecak zoo motyl– uroczy plecak, super na wycieczki lub do przedszkola do spakowania różnych potrzebnych rzeczy 🙂 Przykuwa uwagę innych ludzi, pakowny i  bardzo trwały.

 

 

 

 

 

  • Zestaw obiadowy zoo jelonek– solidnie wykonany, super materiał, Emilka jest najbardziej zachwycona jelonkiem! Ekstra prezent również dla dzieci które rozpoczynają swoją przygodę z nauka samodzielnego jedzenia.

 

 

 

 

 

  • Przebranie świąteczne wróżka Meri Meri-  to rzecz idealna dla małych Księżniczek. Sukienka jest bardzo delikatna, pieknie się mieni, ma odpinane części. Dziecko dzieki niej może poczuć się jak prawdziwa księżniczka!

 

Dziękujemy za rozmowę i cudne podpowiedzi. Życzymy Wam cudownych Świąt :)! 

Zdjęcia:@darialigus