Maki Mon Ami – historia niezwykłej marki

26 września 2015 roku – To był ważny dzień!…Długie przygotowania, mnóstwo projektów, rozmów, długich godzin analiz… Wreszcie mają swój finał..a właściwie POCZĄTEK !

…W hotelu Bristol na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaczynają przybywać pierwsi dziennikarze, gwiazdy…i pojawia się, on, długo wyczekiwany – Dawid Woliński –  niesamowity,  ceniony projektant mody… Jednak za chwilę nie rozpocznie się pokaz mody a prezentacja niezwykłej marki MAKI MON AMI…Dawidowi towarzyszy wspaniała kobieta Magdalena Janowska – to dzięki niej wszystko może wydarzyć się na czas, to ona ma niesamowity zmysł co będzie idealne dla małych dzieci, jest matką dwójki uroczych dzieciaków: Poli i Leona, od trzech lat z powodzeniem prowadzi sklep www.mamissima.pl…Wszyscy są oszołomieni…Tego jeszcze nie było!

I wreszcie zaczyna się _ prezentacja wspaniałych tekstyliów dla dzieci: pościele, otulacze. poduszki, kocyki, kołderki..Na sali jest gwarno i kolorowo…

Gwiazdy na premierze Maki Mon Ami – zdjęcie

Z wszystkich materiałów niemalże „wychodzą” bohaterowie kolekcji: Lemur Leon, Sowa Pola, Lama Mila i Miś Dawid 🙂 Całość w bardzo żywych kolorach z niezwykłą dbałością o szczegóły…

Od tego czasu minęły dwa lata i marka na dobre zadomowiła się nie tylko w pokojach dzieci gwiazd ale i niezwykłych mam, dla których ważna jest jakość, niebanalne wzornictwo i fakt, że kolekcje uszyte są w Polsce przy współpracy najlepszych specjalistów, z najlepszych materiałów.

Do znanych już bohaterów dołączyli Frania i Józia, Flaming Maja, Mors Morris czy Terrier Happy zdobiąc kolejne świetne pomysły takie jak: rożki, ochraniacze do odbijania, śliniaki, poduszeczki dla najmłodszych maluszków, duże poduchy – siedziska…i wiele innych

Ozdobna poduszka z frędzlami _ Terrier Happy 

Ozdobna poduszka z frędzlami – Mors Morris 

Ozdobna poduszka z frędzlami _ Maja Flaming 

Tkaniny ( muślin, bawełna, bambus, welur ) i barwniki posiadają certyfikaty OEKO – TEX 100 klasa I i są bezpieczne dla dzieci.

Może towarzyszyć im od pierwszych chwil po urodzeniu. Maluszki otulone są najwyższej jakości materiałami i w dodatku kreatywnymi wzorami.

Rożek niemowlęcy Lama Mila Krople 

Zestaw Muślinowo-bambusowych Otulaczy Sowa Pola Sówki/Piórka

A zaczęło się spontanicznie od połączenia kreatywnej energii Dawida i niezwykłego profesjonalizmu Magdaleny.

Memo _ Maki Mon Ami

Ostatnio Maki Mon Ami zachwycało na targach w Kielcach …apetyt  na podbijanie maminych serc ma coraz większy !

Satynowa pościel z wypełnieniem z Lemurem Leonem

Obydwoje: Dawid i Magdalena, uwielbiający dzieciaki, modę, jakość, oryginalne wzornictwo mają głowy pełne pomysłów. Marka nadal zadziwia i szybko się rozwija…Pewnie jeszcze nie raz Was zaskoczy!

Z niecierpliwością czekamy na To !