Śnieg prószy za oknem, wy wtuleni w ukochane maleństwa, one zaś nie tylko w Was ale także w swoje najukochańsze poduszki do przytulania – czyż nie jest to wizja idealnego zimowego poranka, popołudnia i wieczoru …?

Mamy dla Was dobrą wiadomość może się ziścić! i to całkiem niedługo. Prognoza pogody jest całkiem optymistyczna, zima zbliża się wielkimi krokami, święta tuż tuż, a PODUSZKI DO PRZYTULANIA MAKI MON AMI czekają na wtulające się w nie maluchy.

Spójrzcie, które blogerki wybrały te najmilsze pod słońcem poduszki dla swoich dzieciaków i wybierzcie jedyną, pasującą dla Waszego brzdąca.

 

 

 

Sabina @o.darlings wybrała dla swojego synka Oliwiera Kota Stefana 

Córeczka Iga wybrała Misia Dawida 🙂 – na zdjęciu profilowym

Miłośniczka pluszaków nie jestem i Ich zakupy ograniczam do minimum. Wszystkie które mamy po jakimś czasie lądują w kącie, a teraz zdobią łóżka lub półki. Te absolutnie skradły moje serce, i nie tylko moje. Miś Dawid i Kot Stefan na stałe zagościli w dziecięcych łóżeczkach, prócz tego że są przytulankami, są też poduchami i będą idealne gdy spanie z ulubiona maskotka stanie się obciachem. ..

 

Urocze postacie zwierzątek mają różne osobowości. Do każdego z nich można przyporządkować cechy swoje malucha.

 

Kasia @in_blue_jeans wybrała MISIA DAWIDA 

Maki Mon Ami to kolekcja dla dzieci, stworzona przez jednego z najlepszych polskich projektantów – Dawida Wolińskiego. Poduszki do przytulania podbiły nie tylko serca dzieciaków ale i gwiazd.

Natalia @domowazasadzka dla 5 letniej Natalii i 3- miesięcznej Oliwii wybrała wesołego TERRIERA HAPPY i KOTA STEFANA 

Poduszki przywłaszczyła sobie Lenka, mimo, że jedna była tez dla Oliwii. Znam markę makimonami i miałam okazję poznać ich produkty. Niezwykle miękkie, wykonane z bardzo dobrych tkanin, sama użyłam poduszki do odpoczynku. Miałam wrażenie, że cały czas jest lekko chłodna co było naprawdę fajne…

Są niezwykłe! To poduszki i przytulanki w jednym. Niezwykle miękkie i delikatne, uwielbiają być przytulana i przytulać, kiedy trzeba. Towarzyszą w zabawie, przy pocieszaniu i przy zasypianiu.

Jola @sidor.jolanta dla swojej starszej córki  wybrała SOWĘ POLĘ  oraz FLAMINGA MAJĘ dla młodszej

…Sowa Pola i flaming Maja – najlepsze przytulanki do zasypiania, są mięciutkie jak puszek, śliczne i pięknie zdobią łóżeczka dziewczynek…

 

 

Zosia – Córeczka @karola_lysiak przytula się do FLAMINGA MAJI

 

Satyna Bawełniana  – Używana do szycia luksusowych pościeli, tkanina ta wyróżnia się idealną gładkością, miękkością i tym, że jest zawsze delikatnie chłodna w dotyku. Poduszka do przytulania stanowi piękną dekorację łóżeczka, szybko staje się też ulubionym towarzyszem dziecka.

Tkanina użyta do produkcji poduszek MAKI MON AMI  posiada certyfikaty OEKOTEX 100 klasa Jednym słowem są bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo mają antyalergiczne wypełnienie 🙂

Poduszki do przytula to najlepszy kompan do spania dla Waszych maluchów, a może i dla Was samych – warto rozważyć jako opcję PREZENTU POD PODUSZKĘ lub pod CHOINKĘ !

Zdjęcie: @karola_lysiak