Kolejna nasza selekcja jest dla wszystkich tych, którym końcówka wakacji niestraszna. Fakt, kręci się łezka w oku, wszak przed chwilą witaliśmy lato. Kto jednak powiedział, że podróżować nie można przez cały rok? Jesteśmy ZA! Zwłaszcza gdy mamy tyle świetnych gadżetów z najróżniejszych zakątków świata, które umilą Wam niejedną wyprawę! Nawet, jeśli przydarzy się ona jedynie przysłowiowym palcem po mapie w nadchodzącą jesień. To co, ruszamy?

Zobaczcie naszą selekcję.

mamissima-essentials-podroze-1

1. Notatnik w kratkę Japon Atomic Soda czyli zapiski z podróży dalekich i bliskich – dla nas to podstawa! Do bazgrania, notowania, utrwalania najfajniejszych chwil. Świetna pamiątka i już!

2. Samotnym podróżom mówimy NIE! Bo z przyjacielem podróżuje się po prostu lepiej! I to nie byle jakim – przed Wami wyjątkowy miś Travel Buddy, jedyny taki towarzysz, któremu można zdradzić wszelkie sekrety, powspominać zabawne historie czy zwyczajnie się do niego przytulić.

3. Chwilowa nuda? Nie z London Landmarks! Ta seria świetnych tekturowych układanek dla małych i dużych to gwarancja dobrej zabawy.

4. Kto z Was da się porwać w magiczno-muzyczną podróż po Europie? Płyta Eauropen Playground to 15 wesołych piosenek do słuchania dla całej rodziny o historii, kulturze, tradycji, jedzeniu i… oczywiście muzyce!

5. Jeśli Wasze dzieci lubią naklejki w ich plecakach nie może zabraknąć wesołych naklejek-znaczników marki Rex. W zestawie 20  “zwierzątek” wielokrotnego użytku wykonanych z papieru. Cudo!

6. Gra pamięciowa OMM Design Memory w iście podróżniczym klimacie! Polecamy tym, którzy wakacyjne wspomnienia chcą zapamiętać jak najdłużej.

7. Małym głodomorom polecamy z kolei pudełko śniadaniowe Tyrell Katz. Pięknie ilustrowane, pomieści wszystkie ulubione przekąski w podróży.

8. Zabawne plecaki LittleLife pomogą schować wszystkie niezbędne skarby i wiele więcej! Jaki motyw wybierze Wasz maluch?

9. Picie zawsze pod ręką dzięki termobutelce Pacificbaby! A może wolicie bidon? Hop siup do torby lub plecaka!

10. Pudełka Babushka to kolejna propozycja dla małych kolekcjonerów drobnych pamiątek.

11. Marzycie o wycieczce do Nowego Jorku? Z Puzzlami Ewolucyjnymi Nowy York (by Nathalie Lété) marki Vilac to możliwe! Już dziś odkryjcie najbardziej kultowe miejsca tego magicznego miasta!