Święta tuż tuż! Dlatego razem z redakcją Ładne Bebe przyszykowaliśmy dla Was świąteczny cykl inspiracji prezentowych na święta (i nie tylko). Chcemy pokazać Wam marki, które uwielbiamy za jakość i kreatywność, a wybrane produkty z ich oferty z powodzeniem można zamówić u Mikołaja pod choinkę. Jesteśmy pewne, że wywołają uśmiech u każdego malucha.

mamissima_loves_janod

Na pierwszy ogień Mamissima loves Janod i drewniane zabawki dla chłopców, choć czujemy, że małe i większe siostrzyczki i kuzynki z powodzeniem odnajdą się w tej zabawie. Spójrzcie tylko na ten wielopoziomowy garaż z samochodami, który przetestowali dla nas Buuba i Brzuszkowy, mali agenci Agnieszki, autorki bloga Buuba.pl. Garaż wyposażony jest w lotnisko, windę dla helikopterów, samochodziki oraz  dystrybutor paliwa i naklejki do ozdoby konstrukcji. Zachwyca nie tylko wielkością i kolorami, ale również wieloma możliwościami zabawy. Każdy z trzech poziomów możemy zaadoptować według własnego uznania, łamiąc przy tym kilka zasad jazdy – ale kto by się tam trzymał reguł… Po skończonej zabawie wszystkie autka parkujemy w wiadomym miejscu, co pozwoli zachować porządek w pokoiku malucha.

ladnebebe_mlj_buuba14

ladnebebe_mlj_buuba15

ladnebebe_mlj_buuba16

Świetną propozycją na godziny zabaw jest także Story Express Drewniana Kolejka Cyrk. W zestawie cała cyrkowa kawalkada – dzikie zwierzaki z treserami, zwinni akrobaci, klauni oraz przyrządy niezbędne do przygotowania magicznych sztuczek. W zestawie znajdują się 52 części, w tym płonący okrąg, mostek, przejazd kolejowy, lokomotywa, mostek i kilometry drewnianych torów, które wyzwalają dziecięcą pomysłowość.

ladnebebe_mlj_buuba1

ladnebebe_mlj_buuba3

ladnebebe_mlj_buuba9

ladnebebe_mlj_buuba6

ladnebebe_mlj_buuba5

ladnebebe_mlj_buuba13

ladnebebe_mlj_buuba12

ladnebebe_mlj_buuba8

ladnebebe_mlj_buuba11

Dziękujemy Agnieszce, Bubie i Brzuszkowemu za rzetelne testy i szczegółową fotorelację!