Ulubiona marka francuskich kucharzy i blogerów kulinarnych powstała już ponad 20 lat temu. W Polsce nadal mało kto o niej słyszał, a przecież wiele produktów, które zmieniły nasza kuchnię zostało wymyślonych właśnie przez ekipę projektantów Mastrad. Na przykład stalowe mydełko do usuwania zapachów, silikonowe naczynia do zapiekania lub łapka do garnków – wszystkie wyróżniają się funkcjonalnością, ergonomicznością, wytrzymałością i uroczym designem.

Mastrad ma też szeroka ofertę przygotowaną z myślą o dzieciach i o rodzicach, którym należy ułatwiać życie. Linia ma ten sam specyficzny charakter, co „dorosłe” produkty marki: czyste formy, zaokrąglone linie, minimalizm i kolor.

mastrad-pr_image_6495 mastrad-ori-p-tits-couverts-pour-bebe-vert-2439_4056

Cieszymy się, że udało się włączyć produkty Mastrad do oferty butiku Mamissima. Wiele z nich ma szansę zupełnie zmienić nasze zwyczaje związane z karmieniem. Nie przez przypadek takie pomysły narodziły się właśnie we Francji, w kraju, gdzie matki szybko wracają po porodzie do pracy. Tu ceni się czas rodziców i chętnie wspiera się samodzielność dziecka. Na przykład silikonowa butelka pozwala dziecku samemu jeść pokarmy o konsystencji przecieru lub shake’a. Mus jabłkowo-marchewkowy czy z mango musi smakować wybornie, kiedy nie je się go na twardej łyżeczce, lecz wyciska się samodzielnie wprost do buzi!

mastrad-p-tite-gourde-transportable-130ml-mastrad-baby mastrad-MAS-F52709 orange

Podobne rewolucyjne znaczenie mają silikonowe nakładane pokrywki na butelki ze smoczkami o różnych kształtach.

mastrad-th_896x600x90_w0pr_image_6499

Poza tym w ofercie Mastrad znajdziemy całą gamę przydatnych rozwiązań, które są niemal niezbędne w codziennym życiu rodzica małego dziecka. Miski, silikonowe pojemniki do zamrażania mleka lub pokarmu w porcjach, atestowane i szczelnie zamykane kubeczki do podgrzewania i przechowywania jedzenia to podstawa w kuchni każdego malca.

mastrad-my050126391 mastrad-babymoule-6-portions-60-ml_2__1

Te rozwiązania sprawdzają się od narodzin dziecka przez pierwszych kilka lat.

Na koniec warto jeszcze zerknąć na jedną świetną propozycję Mastrad: podkładki pod talerz zgarniające spadające resztki jedzenia. Okazuje się, że nawet przy pierwszych próbach samodzielnego jedzenia może nam być trochę milej, trochę ładniej i trochę milej!

baby set 001