Masz ciekawskiego brzdąca? wszystko sprawdza, ogląda, dopytuje, rozkłada na części pierwsze? Wspaniale! to tylko powód do radości – mamy coś co sprawi mu dużo frajdy. Dzięki rzeczom włoskiej marki NAVIR będzie mógł odkrywać świat profesjonalnie, wyposażony w najlepsze gadżety.  Pozna tajniki hodowania własnych roślin, wypatrzy najdalsze zakątki, zobaczy w powiększeniu niezwykłe owady lub rośliny – wesprzyj świat małego odkrywcy!

zdjęcie

Zachęcajmy nasze maluchy do zgłębiania niezgłębionego, poznawania zagadkowego i dostarczmy mu odpowiednich narzędzi.  Już za chwileczkę przyroda nas zaskoczy pierwszymi, młodymi pędami, ptakami wijącymi gniazda, być może nawet na drzewach blisko waszego domu, owadami nieśmiało fruwającymi w powietrzu – warto pokazać naszemu, młodemu człowiekowi, magiczny świat wiosny. Lornetka, szkło powiększające, kompas, zestaw przyrodnika sprawi, że odkrywanie nowej pory roku, zachowań zwierząt, budzącej się do życia przyrody, będą piękną, naukową przygodą! Wasz maluch spędzi wspaniałe godziny na zabawie, która też bardzo dużo go nauczy – Super! A zatem zaczynamy…

zdjęcie

Wspaniale witać wiosnę własną hodowlą roślin. Czyż to nie fascynujące pokazać dziecku jak z małego nasionka wyrasta mała roślina. Będzie sadził, nawadniał, dbał o odpowiednią temperaturę, a całość zapisze w specjalnym kalendarzyku! Taka hodowla uczy systematyczności, troski, cierpliwości. Wrażenia niezapomniane! Satysfakcja – w skali od 1 do 10 – 10!!!!:)

 

Navir – Zestaw Laboratorium Zieleni

Zestaw laboratorium zieleni zawiera:

– torebkę z nasionkami 8 różnych gatunków rośln

– lupę

– zakraplacz

– miarki

– drewniany stojak ze specjalnymi otworami na doniczki z sadzonkami

– 8 nakładek do sadzonek

– 5 przeźroczystych pojemników z podziałką

– 6 doniczek

– 4 etykiety

– 3 kalendarzyki obserwacji oraz książeczka w języku angielskim.

14 wspaniałych doświadczeń dla młodego botanika.

Wymiary opakowania (cm): 35 × 22 × 8

Wiek:8+

 

Ale on ma wielkie skrzydła? Czy widziałaś jakie żyłki są w tym liściu? Mamo, on zmienia kolor…! – te i inne okrzyki będą towarzyszyć obserwacji przez szkło powiększające czy mikroskop – świat w powiększeniu ? Czemu nie !

zdjęcie

Biedronka, komar, pająk – budowa tych stworzeń nie będzie już tajemnicą Waszego małego odkrywcy. Wygodne do zawieszenia na szyi może być zawsze przy ciekawskim człowieku – niezbędny na spacerze, podwórku czy nawet w domu – przecież zawsze jest coś do odkrycia 😉

Navir – Pojemnik Dwukomorowy

Doskonale narzędzie dla młodego naukowca i odkrywcy przyrody. W zakrętce znajdują się dwie lupy powiększające x2 i x4 (ruchoma).

Zestaw zawiera zawieszkę, pęsetę oraz model małego robaczka.Wymiary (cm): 7,5 × 7 Wiek:5+

A gdyby dało się powiększyć coś dwukrotnie lub czterokrotnie wówczas najdrobniejszy szczegół budowy żuka lub fragment  rośliny nie stanowiłby dla naszego „odkrywcy” żadnej tajemnicy. To jest możliwe z dwukomorowym pojemnikiem Navir – Naprawdę świetne!

Navir – pojemnik dwukomorowy duży

Dwukomorowy przeźroczysty pojemnik z lupą powiększającą, wbudowanym lusterkiem i pochylnią aby urozmaicić poznawanie oglądanego zwierzątka włoskiej marki Navir.

Doskonale narzędzie dla młodego naukowca i odkrywcy przyrody. W zakrętce znajdują się dwie lupy powiększające x2 i x4 (ruchoma). Zestaw zawiera pęsetę oraz model małego robaczka.Pojemnik dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: żółtym, czerwonym, zielonym. Wymiary : 8 × 13 cm Wiek:5+

 

Jeżeli ciekawski maluch nadal będzie czuł niedosyt związany z powiększanie, warto wyposażyć go w podręczną lupę! Może ją zabrać dosłownie wszędzie i powiększać wszystko, nie tylko przyrodnicze elementy, ale małe klocki, buciki lalek, mikro napisy itp 😉

Super lupa dla dzieci

Poręczna ekstra lupa z soczewką powiększająca x2 i x7 włoskiej marki Navir. Dzięki wbudowanej podpórce łatwo możemy ją postawić aby wygodniej oglądać zwierzątko. W zestawie znajduje się również pęseta oraz model małego robaczka.Lupa dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych: żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim. Wymiary opakowania (cm): 19 × 3 × 9 Wiek:6+ Długość: 23 cm

A co powiecie na peryskop, teleskop i MIKROSKOP w jednym ! Tak, robi wrażenie!

Przyrząd 3w1 Teleskop, Mikroskop,Peryskop

Zestaw przyrządów optycznych 3w1: teleskop, peryskop, mikroskop, włoskiej marki Navir. Doskonale narzędzie dla młodego naukowca i odkrywcy przyrody. Doskonałe wykonanie, łatwość w obsłudze.

Zestaw dostępny jest w 3 zestawach kolorystycznych: czerwonym, niebieskim, żółtym

Wymiary opakowania: 23 × 12 × 5

Wiek:6+

Zaplanujcie wyprawę, wybierzcie kierunek i w drogę! Spędzanie czasu z maluchami na łonie  natury to najlepsze co możemy zaoferować naszym podopiecznym. Przy okazji odkrywania nowych gatunków roślin czy owadów warto pomyśleć o nauce kierunków. W lesie każde drzewo wygląda podobnie, każdy krzak oraz ścieżka. Łatwo się zgubić. Nie dopuści do tego pomocnik Waszego malucha – Kompas. Z nim zawsze odnajdziecie drogę do domu :)!

Z kompasem możemy wyrabiać w maluchu orientację w terenie. Uczymy go także samodzielności. Przy okazji  kontrolowany „samodzielny” powrót z wyprawy sprawi Waszemu dzieciakowi bardzo dużo satysfakcji!

 

Navir – Przyrząd Optyczny z Kompasem

Rozkładany wielofunkcyjny przyrząd włoskiej marki Navir. Dzięki wbudowanemu kompasowi zawsze odnajdziemy kierunek. Lusterko pozwoli na nadawanie sygnałów świetlnych.Lupa i lornetka przyda się każdemu młodemu podróżnikowi i odkrywcy.Przyrząd dostępny w 5 zestawach kolorystycznych: czarnym, czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim. Wymiary opakowania (cm): 10 × 4. Wiek:5+

 

Gdy już Wasz maluch pokocha wyprawy warto wyposażyć w profesjonalny zestaw przyrodnika z notesem do niezbędnych notatek, pęsetą, pojemnikiem na znalezione skarby, bidonem, przyrządem optycznym. Całość umieszczona na wygodnym pasie do zamocowania na biodrach!

Zestaw podróżnika

Niezbędnik dla każdego małego podróżnika.Wymiary opakowania (cm): 35 × 22 × 8. Wiek:5+

 

Odkrywanie może odbywać się wszędzie. Wasz mały przyrodnik – naukowiec może zgłębiać zakamarki łąk, lasów na równi z własnym mieszkaniem czym domem. Ograniczyć Was może tylko wyobraźnia. Gdy zajdzie słońce lub zgaśnie światło w Waszym mieszkaniu warto wykorzystać dodatkowe źródło światła. Idealna będzie latarka. Przyda się także podczas wieczornego czytania i wielu zabaw w namiocie 😉 Navir proponuje nam dwa rozwiązania – latarkę ” klasyczną” oraz czołową. Ta druga podbije serce każdego nocnego odkrywcy!

Latarka Kaczka

Poręczna latarka ‘dynamo’. Jest ekologiczna, nie wymaga baterii ani ładowania prądem. Wystarczy nacisnąć kilkakrotnie i po chwili świeci.

Jest możliwość blokady dynama a po ręcznym naładowaniu świecenia już bez naciskania. Doskonała jakość, kolorowe kształty i wzory.

Wymiar (cm): 12 × 3,5 Wiek:5+

Latarka Pirat Czerwony 

Latarka czołowa wąż

Wygodna latarka czołowa dla dzieci. Żarówki LED znajdują się jako oczy zwierzątka. Regulowany pasek pozwala na swobodną zabawę. Ciekawy i poręczny sposób na zabawę w podchody, jazdę na rowerze gdy zapada zmrok. Zestaw nie zawiera baterii.

Wymiary opakowania: 16 × 12 × 4. Wiek:5+. Latarka Czołowa Navir dostępna jest także w wersji Lwa, Małpki, Dinozaura czy Sowy.

 

Wypatrywanie, podpatrywanie uda się z pomocą LORNETKI – idealna gdy maluch chce poobserwować płochliwe zwierzęta i nie tylko.

 

Poręczna lornetka dla dzieci. Powiększenie x3,5, soczewki 45 mm. W zestawie znajdują się również zaślepki na soczewki oraz pojemnik z zawieszką do łatwego przechowywania i użytkowania podczas obserwacji.

Korpus jest wykonany z praktycznego tworzywa ułatwiającego trzymanie oraz zapobiegający wyślizgiwaniu się z rąk małego użytkownika.Bardzo użyteczny ‘przyjaciel’ podczas wycieczek i bliższemu poznawaniu otaczającego świata.Wiek:5+

AHOJ PRZYGODO !