Dzieci uwielbiają odkrywać świat i robią to z godnym pozazdroszczenia zapałem. Warto je w tym wspierać i zachęcać do poznawania tajemnic. Można to robić na wiele sposobów, także kupując ciekawe zabawki.

Jeśli jesteś mamą energicznego, odważnego i otwartego malucha, z pewnością lubisz i doceniasz marki, które o niego dbają – tworzą zabawki, które są niebanalne, atrakcyjne i dydaktyczne. Co mamy na myśli? Lornetki, projektory, mikroskopy, peryskopy i teleskopy, zestawy przyrodnika, a także pudełeczka do obserwacji. To jest coś, co każdy mały odkrywca chciałby mieć w swoich zasobach.

Pamiętaj jednak, by kompletując niezbędnik małego naukowca czy podróżnika dołączyć do niego latarkę – bez niej jego on po po postu niekompletny. Idąc tym tropem zerknij na latarki Navir. Są nie tylko poręczne, funkcjonalne, ale i przesłodkie. Idealne do zabrania na ekspedycję i… do zakochania. Absolutnie!

we

Na naszej półce z latarkami Navir znajdziesz ich dwa rodzaje:

Latarka ręczna

Poręczna latarka ‘dynamo’ jest ekologiczna, nie wymaga baterii ani ładowania prądem. Wystarczy nacisnąć kilkakrotnie, a ona po chwili już świeci. No i jak wygląda! Doskonała jakość, kolorowe kształty i wzory. Maluchy je kochają! Wymiar (cm): 12 × 3,5

we

Latarka czołowa

To jest dopiero wynalazek! Wygodna latarka czołowa dla dzieci, której żarówki LED umieszczono w oczach zwierzątka. To ciekawy sposób na zabawę w podchody czy jazdę na rowerze, ale i penetrowanie zakamarków domu, gdy zapada zmrok. Wymiary opakowania: 16 × 12 × 4

Navir. Zakochaj się w… latarce

 

Latarka Pirat w paski

Latarka Stworek

Latarka czerwony Pirat

Latarka czołowa Sowa

Latarka czołowa Panda

Latarka Panda

Latarka Świnka

Latarka Stworek niebieski

Latarka czołowa Dino

Latarka czołowa Pingwin