Zdrowe odżywianie jest dla Was priorytetem? Cenicie czas i wygodę? To urządzenie sprawi, że przygotowanie posiłku dla Was lub dla maluszka przebiegnie sprawnie, będziecie mieli pewność, że jest zdrowe, zaczniecie się zastanawiać jak wcześniej na to nie wpadliście aby go kupić :)?  – BABYCOOK, dosłownie, niezbędny w kuchni każdej mamy…i nie tylko!

Ofertę Beaby znacie od wielu lat. Wspiera mamy w codziennej pielęgnacji maluszka, kąpieli i pierwszych posiłkach. BABYCOOK tej francuskiej firmy to urządzenie, które ułatwi przygotowanie, właśnie tych najważniejszych bo pierwszych posiłków dla Waszych pociech. Jego funkcje Was zaskoczą !

zdjęcie:@me_myself_and_em

Pierwszy posiłek stały

Minęło minimum 6 miesięcy od urodzenia Waszego malucha i chętnie wprowadzilibyście coś poza mlekiem do  jego diety. W  głowie rodzi się tysiąc pytań: co wybrać jako pierwsze? Czy przygotować posiłek samemu czy skorzystać z gotowej oferty? Co będzie dla malucha najlepsze? A co najzdrowsze?  SPOKOJNIE ! Z Babycooki ’em te pytania znikną a Wy nabierzecie pewności, że przygotowaliście zdrowy posiłek dla Waszego dziecka zupełnie sami, zaledwie w 15 minut! Da Wam to poczucie ogromnej satysfakcji i zaoszczędzi czas! Czas, który będziecie mogli spędzić w Waszym, ukochanym dzieciaczkiem. Nie musicie narzekać na brak pomysłów bo BABYCOOK jest wyposażony w książkę z rozmaitymi przepisami. Sami odkryjecie jego możliwości i będzie z niego korzystali również przy przygotowaniu dań dla siebie  – a możliwości jest naprawdę dużo!

Zdjęcie:@machina_smaku

Jedno urządzenie i tyyyyyle FUNKCJI!

Nikt nie lubi stać godzinami przy kuchni tym bardziej jeśli chodzi pierwszy posiłek własnego malucha. Towarzyszy mu tyle emocji!. Chcemy aby, to co mu zaserwujemy było zdrowe, bogate w sole mineralne, witaminy.  Z BABYCOOK’ IEM Sukces murowany –  osiągniecie wszystkie założone cele !

BABYCOOK  Wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu przygotujecie w szybkim czasie zdrowy obiadek, deserek, przekąskę dla swojego brzdąca!

Zdjęcie@machina_smaku

Macie ochotę przygotować ulubione pesto, warzywa na parze, owsiankę, mus z truskawek :)? Nie ma problemu! W Babycook’u można miksować, gotować na parze,  podgrzewać, a także rozmrażać. To wszystko zrobicie w jednym dzbanku, a więc zaoszczędzicie też czas na czyszczenie wielu naczyń! Babycook wyposażony w książkę z przepisami a jego obsługa jest bardzo intuicyjna, dlatego szybko nauczycie się przygotowywać pyszne, zdrowe jedzonko dla swojego maleństwa.

zdjęcie:@me_myself_and_em

Potrawy gotowane na parze są smaczne, a przede wszystkim zdrowe, bo ta forma obróbki sprawia, że zachowane zostają ich cenne wartości odżywcze i witaminy. Jest to szczególnie ważne w okresie przechodzenia przez malca z płynów na posiłki stałe, ale także dla starszych dzieci.

Babycook® to jednocześnie mikser z wygodną regulacją, dzięki której możesz przygotować posiłek o dowolnej, pożądanej konsystencji, od zmielonego na zupkę (bardzo drobno posiekane składniki) czy puree (drobno posiekane składniki) po jedynie delikatnie rozdrobnione kawałki, np. mięsa. W ten sposób z łatwością dostosujesz gęstość pokarmu do aktualnego etapu rozwoju Twojego dziecka.

Funkcja podgrzewania i rozmrażania przydaje się wtedy, kiedy mamy już przygotowany wcześniej posiłek. Dzbanek Babycook® ma pojemność 1100ml, dzięki czemu możecie w nim przygotować np. obiad na kilka dni z góry, a następnie podzielić na mniejsze ilości i zamrozić je, aby zachowały świeżość.

zdjęcie: @me_myself_and_em

Przed nami jeden z najlepszych okresów w roku obfitujący w całą gamę warzyw, owoców. BABYCOOK „zaczaruje”je w  najsmaczniejsze dania dla Was i Waszych maluchów i co wązniejsze, zdrowe ! Skorzystajcie z tego i z pomocą BABYCOOK stwórzcie mnóstwo fantastycznych wariacji smakowych. 

SUPER ZDROWE  dania w Twojej Kuchni ( nawet bardzo małej !, nawet na wyjeździe !)

 Z BABYCOOKIEM to możliwe ! Urządzenie Babycook jest kompaktowe, co sprawia, że w razie potrzeby łatwo je złożyć i zabrać ze sobą, np. na wakacje. Idealnie sprawdza się też w małej kuchni. Ergonomię i wygodę zapewnia możliwość obsługiwania sprzętu jedną ręką (każda mama wie, jak praktyczne jest to rozwiązanie) – dzięki przyciskowi „easy clip” bez problemu da się otworzyć dzbanek, wyjąć go z urządzenia i przełożyć posiłek na talerz.

Babycook Beaby to kwintesencja francuskiej innowacyjności. Sprzęt ten otrzymał szereg nagród. Został wyróżniony m.in.: w Rosji i w Niemczech (2013) oraz we Francji (2015), a także w Wielkiej Brytanii, gdzie zwyciężał w plebiscytach Practical Pareting & Pregnancy, Junior Design Awards, Baby & Pregnancy Awards, Mums & Tots Awards czy Best Baby & Toddler Gear.

Zdjęcie:@kantorekkatiuszki

Babycook powinien znaleźć się na liście wyprawkowej każdej, przyszłej mamy – zdrowe posiłki przyszłej mamy to zdrowie dziecka w jej wnętrzu. Po urodzeniu malucha przez lata będzie służył całej rodzinie !

Poznajcie możliwości tego urządzenia i wybierzcie idealny model i kolor dla siebie _ TUTAJ