Wózki Greentom są nietuzinkowe – przykuwają wzrok i wzbudzają wiele emocji. Są wizualnie intrygujące, co niektórym nasuwa wręcz skojarzenia z… wózkami dla lalek. Może i coś w tym jest, niemniej owa bryła to nie bezsensowna i niepraktyczna fanaberia designerów. Wózki holenderskiej marki Greentom są nie tylko oryginalne, ale także lekkie, praktyczne i funkcjonalne, zaś ich powstaniu towarzyszyła niejedna zacna idea. Zobaczcie sami.

Koncepcja „mniej oznacza więcej”

Greentom są wózkami minimalistycznymi, bowiem stworzono je w myśl koncepcji, że mniej oznacza więcej. I tak są proste zarówno w swej budowie, jak i obsłudze. Nie potrzeba do nich skomplikowanych instrukcji montażu.

greentomworld instagram

Źródło: greentomworld  Instagram.com

Komfort, wygoda i większa wolność

Projekt jest świetnie przemyślany, dlatego Greentom firmuje doskonałe wózki miejskie. Są bardzo lekkie (co jest  super ważne!) i wytrzymałe, praktyczne i funkcjonalne, spełniają wszystkie funkcje dobrego wózka.

instagram greentom_id

Źródło:  greentom_id  Instagram

Greentom – najbardziej zielony wózek świata

Nade wszystko jednak Greentom to idea wózka ekologicznego. Choć producent zadbał o to, by każda mama znalazła kolor dla siebie (10 kolorów tapicerek i 2 kolory ram), i tak mówi się, że Greentom to najbardziej zielony wózek świata. Dlaczego? Ponieważ wszystkie elementy wózków powstały z recyklingowego plastiku – ramy z powtórnie przetworzonego polipropenu, a materiał siedziska z oczyszczonych i certyfikowanych butelek PET (wieść niesie, że z 58 sztuk). Wszystkie części wózków mogą zostać powtórnie przetworzone, co zmniejsza ilość odpadów i nie zanieczyszcza środowiska. Krótko mówiąc zakup wózka Greentom to czuły gest w kierunku matki Ziemi.

instagram littleorganics

Źródło:  greentom_id  Instagram

Greentom – rozwiązanie uniwersalne

Wózki Greentom zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości dzieci nie tylko w wymiarze ekologicznym. Ponieważ mają jedną, wspólną dla wszystkich modeli ramę, w zależności od tego, jaką „górę” na niej zamontujemy, dziecko może używać swojego Greentoma od gondoli, przez spacerówkę z odwracanym siedziskiem, po standardową spacerówka dla starszaka. Każdy wózek to rama, siedzisko, daszek i kosz zakupowy.

instagram gisellaanggraini Gisella Anggraini

Źródło: greentom_id  Instagram

Trzy opcje wózka Greentom

I tak Greentom to 3 opcje wózka: gondola carrycot (dla maluszków), spacerówka kubełkowa revesible (dla średniaków, montowana w dwóch kierunkach jazdy) oraz spacerówka classic (przeznaczona dla starszych dzieci).

Greentom

Źródło:  greentom_id  Instagram

Greentom – Upp Carrycot

Greentom Upp Carrycot to klasyczna gondola. Niezwykle wytrzymała, funkcjonalna i bardzo lekka. Posłuży dziecku od urodzenia do mniej więcej 6. miesiąca życia. Waży 9,1 kg, a jego wymiary to: 102 × 55 × 90 cm.

Upp Carrycot

Greentom – Upp Reversible

Greentom Upp Reversible to spacerówka z przekładanym siedziskiem. Półroczne niemowlę z pewnością będzie zachwycone, kiedy będzie mogło podziwiać świat siedząc w takiej oto spacerówce. Mama ucieszy się nie mniej, bo wózek jest lekki – waży 8,5 kg. Wymiary gotowego wózka to: 102 × 55 × 79 cm.

Upp Reversible

Greentom – Upp Classic

Greentom – Upp Classic to klasyczna, lekka spacerówka dla dzieci mniej więcej 3-letnich. Jest poręczna i bardzo lekka, wazy 7,1 kg. Wymiary gotowego wózka: 103 × 55 × 77 cm.

  Greentom - Upp Classic

A co na to mamy?

leas.world wordJak wiecie mam bzika na punkcie wózków, kupując Bugaboo myślałam, ze to mój jedyny wymarzony. Jednak gdy tylko przełożyłam Leę do spacerówki, wiedziałam, że chce go jak najszybciej zmienić.. Kilka wózków pózniej trafił do mnie GREENTOM REVERSIBLE, nie byłam początkowo wielce zachwycona tym wózkiem! Denerwowało mnie jego siedzisko, które ciagle było w pozycji półleżącej(Lea jeździła przodem do mnie), oraz problemy w składaniu! A przede wszystkim to, ze składa się go rownież na 2 części! Jednak po kilku razach składania wózka robię to teraz jedną ręką:-) nie no troszkę przesadziłam! Ale nie sprawia mi to już większych problemów. Wózek daje radę w mieście, oraz na bruku, trzęsie nim, ale Lea zasypia:-) widocznie przyjemne to dla Dziecka, tez tak macie? W wózku bezproblemowo mieszczą się wszystkie śpiworki zimowe, Dziecko może jechać przodem lub tyłem, daszek jest duży, ma dodatkową warstwę do rozłożenia, wbrew pozorom nie brudzi się szybko:-))) no i genialna folia przeciwdeszczowa! Uwielbiam ją malutka, pod wózek lub do torebki! Jednak mam dodatkowy zmienny kolor, a zmienia się je w miarę…

leas

olamerecz dla nas jest idealny. Leciutki, bardzo gładko jeździ. Troszkę trzęsie na bruku, ale nasza Miłka to uwielbia. A wczoraj odkryliśmy jego dodatkową zaletę. Po spacerze po prostu umyliśmy kółka pod prysznicem i mogliśmy wstawić go do domu (wchodzi do wanny). No i pięknie mieści się w bagażniku z walizami.

  olamerecz