Natruba to zabawki, przy których możesz czuć się w 100% bezpiecznie. Zapakowane w piękny i elegancki duński design, z naturalnej gumy idealnie sprawdzą się podczas ząbkowania i kąpieli. Są bezpieczne i naturalne, więc nie musisz się martwić.
Wszystkie produkty marki Natruba wykonane są z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea.Kauczuk naturalny jest biodegradowalny, przyjazny dla środowiska i nietoksyczny.O jakości kauczuku naturalnego świadczy elastyczność, a tekstura jest miękka i sprężysta, co sprawia, że ​​jest to fantastyczny materiał dla najmłodszych do zabawy, ukojenia i gryzienia. Kauczuk jest produktem naturalnym i dlatego rozkłada się z czasem bez szkody dla środowiska.

To nie tylko zabawka ekologiczna, ale przede wszystkim nietoksyczna, o wysokiej jakości, z gwarancją braku PVC, BPA, ftalanów i nitrozoamin. Dzięki temu jest idealnym i bezpiecznym wyborem dla dzieci do zabawy, a dla niemowląt do uspokajania i gryzienia.

Kauczuk naturalny jest wysoce higieniczny, a wszystkie produkty są zaprojektowane bez zaworów ani otworów, co oznacza, że ​​w środku nie może gromadzić się pleśń ani bakterie.

Ręcznie szkicowane, ręcznie rzeźbione, odlewane i ręcznie malowane – wiele rąk i miłości włożono w tworzenie tych niesamowitych produktów. 

Do malowania użyto barwników o jakości spożywczej, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci.

Z czego wykonane są zabawki Natruba?

Wszystkie zabawki są ręcznie robione w sposób etyczny w małej, starannie dobranej fabryce.

Wykonane z kauczuku naturalnego pozyskiwanego w sposób zrównoważony z drzew Hevea.

Jakiego rodzaju farby używa się na produktach Natruba?

Podczas ręcznego malowania naszych produktów używamy barwników roślinnych lub spożywczych. Kolory mogą się różnić i mogą wyblaknąć lub znikają z czasem, ponieważ są to barwione barwnikami naturalnymi, które także ulegają biodegradacji. Aby zabezpieczyć kolory przed blaknięciem, zalecamy przechowywanie produktu w czystym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Czy kauczuk naturalny jest bezpieczny dla mojego dziecka?

Tak, kauczuk naturalny jest naturalny i nietoksyczny. Nie znajdziesz u nas PVC, BPA,

Ftalanów lub nitrozoaminy. Ponadto jest wysoce higieniczny i biodegradowalny. Wszystkie produkty Natruba są nawet wolne od pleśni, ponieważ w żadnym z naszych projektów nie ma dziur, co zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni wewnątrz naszych produktów.

Wszystkie produkty są niezależnie testowane przez znane laboratoria i sprawdzane poprzez kilka kontroli jakości i testów oraz spełniają wszystkie wymagania międzynarodowych norm bezpieczeństwa.

Jak wyczyścić zabawkę?

Do czyszczenia zabawki można użyć lekko namydlonej wody i wilgotnej szmatki.Mycie w zmywarce lub sterylizowanie w kuchence mikrofalowej, ponieważ może to spowodować uszkodzenie naturalnej gumy. Zalecamy wyczyszczenie zabawek przed pierwszym użyciem.

Zabawki Natruba znajdziecie w naszym sklepie (klik)