Szwedzka marka OMM design pomaga nam wierzyć w jedno: że dobry wzór należy się wszystkim, choćby najdrobniejszym przedmiotom, że może być popularny, niedrogi i kolorowy.

W swojej kolekcji ma całą masę drobiazgów, na które na pewno się natknęliście: akcesoria kuchenne, taśmy vashi, skarbonki, laleczki Sonny… A w ich ofercie dla dzieci prym wiedzie szwedzka ilustratorka (która jest też chyba jednym z najpopularniejszych towarów eksportowych w Szwecji, bo projektuje od Tajwanu, poprzez Paryż aż do San Francisco) Ingela P. Arrhenius.

omm-ingela_arhenius76

Dla marki OMM zaprojektowała kilka zabawek, które już zyskały miano klasyki, jak na przykład cudowne domino i memo z rysunkami jakby wprost wyjętymi z naszego dzieciństwa: trochę naiwnymi, z prostą paletą barw i harmonijnymi kompozycjami kształtów.

ingela-33

Oprócz zabawek dostępne są również inne przedmioty, które dodają codziennym czynnościom estetycznej przyjemności i pięknie zdobią dziecięce pokoje. Jeżeli chodzi o melaminowe talerze, to chciałoby się je mieć wszystkie.

plates

Gorzej z plakatami – który pokoik dziecięcy ma tyle miejsca na ścianach, by móc pomieścić choćby kilka z nich?

ingela_1 ingela_3 ingela_poster_2

 

Jeszcze więcej inspiracji z plakatami Ingeli dla Omm Design znajdziecie tutaj.

ingela-iii

Duży wybór produktów OMM Design znajdziecie w mamissima.