Dziecięca pościel powinna być nie tylko komfortowa i bezpieczna w użytkowaniu, ale także piękna, by maluch mógł się w nią wtulać i zasypiać z radością, no i śnić w niej bajkowe, kolorowe sny. Dorośli to rozumieją, w kreowanie pościelowych wzorów chętnie angażują się projektanci i rysownicy, a efekty ich pracy bardzo cieszą także nasze, rodzicielskie oczy.

Piękna pościel w Mamissima – TOP 5

Lubimy piękną pościel, dlatego na półkach w Mamissima znajdziesz wiele niebanalnych kompletów pościelowych. Feeria ich barw, wzorów, stylów i kolorów, a także rozwiązań (nam się podoba pomysł, by kołderka i poduszka były na stałe zszyte z pokryciem) sprawiają, że każde dziecko (i każdy, nawet najbardziej wybredny rodzic) znajdą coś dla siebie.

Zobacz nasze pościelowe TOP 5

Echa Leśne

Echa Leśna – już sama nazwa projektu koi i układa do snu, a w każdej propozycji marki widać inspirację radością dzieci, kreatywną zabawą i wysmakowaną estetyką. W tworzenie pościeli Echa Leśne zaangażowani są warszawscy artyści – ilustratorka Malwina Konopacką i rysownik Tymek Jezierski. Tak powstały oryginalne tkaniny, które snują swoje opowieści…

Echa Leśne - Pościel Dziecięca 150 x 200 cm KOSMOS

Echa Leśne – pościel Dziecięca KOSMOS

Echa Leśne - Pościel Dziecięca 150 x 200 cm MIŚ

Echa Leśne – pościel Dziecięca MIŚ

Echa Leśne - Pościel Dziecięca 150 x 200 cm ZWIERZĘTA

Echa Leśne – pościel dziecięca ZWIERZĘTA

Maki mon ami

Maki Mon Ami, stworzone przez Magdalenę Janowską i Dawida Wolińskiego, uwodzi kompilacją niezwykłego uroku i użyteczności. Motywem przewodnim kolekcji są urocze zwierzątka: sowa Pola, miś Dawid, lemur Leon oraz lama Mila. My je uwielbiamy, a i wiemy, że dzieciaki także za nimi przepadają. Może dlatego, że mają osobowość i wdzięk, nie krzyczą kolorami i są po prostu przesłodkie? Na pewno chce je przytulać, by razem odpłynąć do krainy snów.

Maki Mon Ami - Satynowa Pościel z Wypełnieniem z Lamą Milą

Maki Mon Ami – satynowa pościel z wypełnieniem z lamą Milą

Maki Mon Ami - Satynowa Pościel z Wypełnieniem z Lemurem Leonem

Maki Mon Ami – satynowa pościel z wypełnieniem z lemurem Leonem

Maki Mon Ami - Satynowa Pościel z Wypełnieniem z Misiem Dawidem

Maki Mon Ami – satynowa pościel z wypełnieniem z misiem Dawidem

Lamps&co

Lamps & Company to marka, która narodziła się z pasji i potrzeby posiadania pięknych dodatków do dziecięcych pokoików. Trudno się dziwić, że twórczyni marki, Anna Nawrot, zawojowała rynek dziecięcego designu – z nią urządzisz spójny stylistycznie pokój w dobrym stylu, od A do Z. Pościel dziecięca Lamps & Co to piękne, pełne kolorów wzory, które przenoszą dzieci do krainy marzeń. Dzięki nim każdego wieczoru maluchy będą kładły się spać z radością. Smoki, gwiazdki, leśne stwory – aż chce się być dzieckiem.

Lamps&co. - Ochraniacz do Łóżeczka Wesołe Smoki

Lamps&co – pościel dziecięca Wesołe Smoki Lamps&co. - Pościel Dziecięca 100 x 135 Grey Stars

Lamps&co – pościel dziecięca Grey Stars

Lamps&co. - Pościel Dziecięca 100 x 135 Przyjaciele z Lasu

Lamps&co – pościel dziecięca Przyjaciele z Lasu

La Millou

La Millou® to polska marka, którą wyróżnia nie tylko jakość, ale i wyjątkowy design – niebanalne wzory i odważne kolory tkanin. Dlaczego te projekty są tak wyjątkowe? Bo tworzą je wyjątkowe osobowości – znajdziemy tu nie tylko kolekcje osób z pierwszych stron gazet, takich jak Anna Mucha czy Magdalena Różczka, ale i te inspirowane pracami artystów sztuki współczesnej. Na naszej półce La Millou się dzieje! Rwetes robią ptaki, pandy, sowy i inne zaczarowane żyjątka. Jest na co popatrzeć, jest czym się otulić, jest czym nacieszyć zmysły!

La Millou - Komplet Pościeli M Panda Gang Royal Diamonds

La Millou – komplet pościeli Panda Gang Royal Diamonds 

indi

La Millou – komplet pościeli Indian ZOO & Indian Plume

apacz

La Millou – komplet pościeli Apacze Łapacze

Garbo&Friends

Szwedzka marka Garbo & Friends wykonana stawia na klasykę i jakość – stonowaną stylistykę i bawełnę organiczną “perkal”. Spójrz na nią – pościel Garbo & Friends z jednej strony jest drukowana, z drugiej gładka (biała). Motywy, czyli ptaszki, motylki, rybki – są stonowane, wręcz nostalgiczne. Uroku dodaje poliestrowa wstążka, która aż się prosi, by zawiązać z niej piękne kokardy. Urok sam w sobie.

Garbo&Friends - Zestaw Poszewek na Pościeli 140x200 Birds

Garbo&Friends – zestaw poszewek Birds

Garbo&Friends - Zestaw Poszewek na Pościeli 140x200 Butterfly Garbo&Friends – zestaw poszewek Butterfly

Garbo&Friends - Zestaw Poszewek na Pościeli 140x200 Fishes

Garbo&Friends – zestaw poszewek Fishes